zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 4 października 2022

Warszawski koncert British Lion zostanie przełożony

3.07.2020 20:36  autor: Krasnal Adamu, źródło: profil Knock Out Productions na Facebooku

Organizator polskiego koncertu British Lion potwierdził, że wydarzenie nie odbędzie się w terminie. Współtworzona przez Steve'a Harrisa z Iron Maiden grupa miała wystąpić 4 lipca 2020 roku w warszawskiej "Proximie". Nie jest jeszcze znana nowa data imprezy.

Knock Out Productions napisał w oświadczeniu: "W związku ze zbliżającym się planowanym terminem koncertu British Lion w Warszawie, informujemy, że wydarzenie zostaje przeniesione na późniejszy, nieznany jeszcze termin ze względów bezpieczeństwa.

W chwili obecnej trwa ustalanie nowej daty wydarzenia, a wszystkie informacje podamy tak szybko, jak tylko będzie to możliwe.

Jednocześnie uspokajamy - koncert British Lion w Warszawie odbędzie się na 100%, niestety w tym momencie nie jesteśmy podać jego dokładnej daty. Przepraszamy za wydłużony czas oczekiwania na informacje oraz dziękujemy za cierpliwość i wyrozumiałość w zaistniałej sytuacji.

Możliwość zwrotu lub wymiany biletów na vouchery uruchomimy już 4 lipca. Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność w nowym terminie wydarzenia - zachęcamy do ich zatrzymania".

Koncertami w czerwcu i lipcu 2020 roku w Europie British Lion zamierzał promować wydany 17 stycznia album zatytułowany "The Burning".

Tagi: British Lion
Komentarze
Dodaj komentarz »