zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 27 stycznia 2021

Singiel gitarzysty Infected Rain z wokalistką Eluveitie

12.07.2020 16:15  autor: Krasnal Adamu, źródło: profil Another Kind na Facebooku

Stworzony przez Vidicka z grupy Infected Rain projekt Another Kind zaprezentował wideoklip z tekstem do swojego pierwszego singla - opublikowanego 10 lipca 2020 roku "Defrost". W nagraniu jako wokalistka wzięła udział Fabienne Erni, znana z zespołu Eluveitie.

Vidick jest współzałożycielem, gitarzystą i głównym kompozytorem metalowej grupy Infected Rain. Mołdawski zespół działa od 2008 roku.

Projekt Another Kind gitarzysta stworzył, aby móc w nim sięgać po inne gatunki muzyczne. Do współpracy zamierza zapraszać różnych artystów. Nie planuje na razie wydawać albumu, tylko publikować pojedyncze utwory. Środki pieniężne na działalność zbiera od darczyńców, za pośrednictwem serwisu Patreon.

Na potrzeby napisanego przez siebie utworu "Defrost" Vidick zagrał na gitarze i przygotował wideoklip. Jest ponadto współproducentem nagrania, razem z Valentinem Volutą, który zajął się też miksami i masteringiem. Swoje partie zarejestrowali również perkusista Eugene Voluta z Infected Rain oraz szwajcarska wokalistka Fabienne Erni, udzielająca się w grupach Eluveitie i Illumishade.

Tagi: Another Kind
Komentarze
Dodaj komentarz »