zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 16 stycznia 2021

Koncert z okazji 15-lecia FAM

20.07.2020 17:41  autor: Krasnal Adamu, źródło: profil FAM na Facebooku

Z okazji 15-lecia swojej działalności, zespół FAM zaplanował na 15 sierpnia 2020 roku koncert w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym "Morsko Plus" w Zawierciu. Grupa przygotowała specjalny set. Wystąpią również Nuclear Vomit i Feto in Fetus.

W skład deathgrindowego FAM wchodzili dotychczas muzycy znani m.in. z grup Dissenter, Squash Bowels i Parricide. Formacja powstała w 2005 roku z inicjatywy Młodego i Stokera. 20 grudnia 2019 roku ukazał się "Fascinated About Mortality" - trzeci długograj zespołu. Grupę tworzą obecnie wokalista Chorzo, gitarzysta Nelek, basista Armagog i perkusista Darek Młody.

Deathgrindowy Nuclear Vomit powstał w 2005 roku w Częstochowie. Z pierwszego składu do dziś w kapeli gra już tylko gitarzysta Perkinz. We wszystkich studyjnych nagraniach - od dema "Bestial Masturbation" z 2006 roku - udział wziął też wokalista Ulcer. Towarzyszą im obecnie wokalista Vaginathor, basista Nelek i perkusista Jack. W latach 2008 - 2016 grupa wydała stanowiące trylogię albumy "Obora", "Koryto" i "Chlew". W dorobku ma też zatytułowany "Radical Circus Team" split z zespołami FAM i Grindbashers, z 2013 roku.

Warmińsko-mazurski Feto in Fetus łączy w swojej twórczości death metal i grindcore. Grupa działa od 2004 roku. Ostatnią pozycją w jej dyskografii jest jej trzeci album studyjny - wydany 30 marca 2018 roku "From Blessing to Violence". W skład zespołu wchodzą wokalista Widzik, gitarzysta Michał, basista Rocho i perkusista Bocian.

Bilety na koncert dostępne są tylko w przedsprzedaży. Rezerwacji należy dokonywać pocztą elektroniczną, przez kontakt z zespołem FAM. Liczba uczestników jest ograniczona. Po koncercie organizatorzy przewidzieli imprezę z ogniskiem. Na terenie ośrodka dostępne są miejsca noclegowe.

15.08 - Zawiercie, "Morsko Plus"
Bilety: 30 zł (przedsprzedaż)

Komentarze
Dodaj komentarz »