zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 29 listopada 2021

ARRM i In2Elements zagrają w Katowicach

9.09.2020 19:54  autor: Verghityax, źródło: HappyDying Productions

Formacje ARRM i In2Elements zapowiedziały koncert w Katowicach. Wydarzenie odbędzie się 12 września 2020 roku w klubie "Katofonia".

Instrumentalna formacja ARRM promować będzie swój drugi album studyjny, zatytułowany "II". Wydawnictwo trafiło do sprzedaży 13 grudnia 2019 roku za sprawą krakowskiej wytwórni Instant Classic. Na płycie znalazły się cztery kompozycje. Za szatę graficzną odpowiada Katastrofa STUFF.

ARRM powstał zimą 2010 roku jako solowy projekt gitarzysty Artura Rumińskiego z Thaw. W pierwszej fazie działalności skład uzupełnił basista Rafał Miciński, którego potem zastąpił Maciej Śmigrodzki.

Pod koniec 2012 roku muzycy ARRM zawiesili działalność, żeby skoncentrować się na innych projektach. Przerwa trwała do marca 2016 roku. Do składu ponownie dołączył Rafał Miciński, a Maciej Śmigrodzki zamienił instrument na klawisze. Stanowisko perkusisty przypadło Michałowi Leksowi.

Sesja nagraniowa do "ARRM" - debiutanckiego longplaya studyjnego - miała miejsce w studiu "Maq Records" pod okiem Haldora Grunberga. Materiał nagrany został "na setkę".

In2Elements to jednoosobowy projekt instrumentalny, za którym stoi Adam Szopa, od lat związany z rybnicką sceną muzyczną. W jego twórczości dominują surowe syntezatory i przesterowane gitary. In2Elements ma na swoim koncie trzy wydawnictwa: EP-kę "The World to Come" oraz longplaye "Cold" i "Cycles". Dwa ostatnie nagrane zostały pod okiem Macieja Karbowskiego z Tides From Nebula.

12.09 - Katowice, "Katofonia"
Start: 20:00
Bilety: 30 zł

Komentarze
Dodaj komentarz »