zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 11 kwietnia 2021

Jad i Clairvoyance przed Vaderem w Krakowie

12.10.2020 16:08  autor: Verghityax, źródło: WiniaryBookings

Do składu krakowskiego koncertu zespołów Vader, Kat & Roman Kostrzewski, Gruzja i Ragehammer dołączyły Jad i Clairvoyance. Występ odbędzie się 7 listopada 2020 roku w "Karcher Hala Cracovia".

Punkowa grupa Jad promuje obecnie EP-kę "Wstręt". Ukazała się ona 7 kwietnia 2020 roku. Na zawartość wydawnictwa składa się pięć kompozycji, trwających łącznie sześć i pół minuty. Sesja nagraniowa odbyła się w styczniu 2020 roku w "Lazy Sounday Studio". Miksami zajęli się Grzegorz Kucharski i Marcin Kucharski, za mastering odpowiada Ryan Abbott.

Jad powstał w 2017 roku. W skład grupy weszli muzycy Government Flu, The Stubs, Drip of Lies i Calm the Fire. Jeszcze w tym samym roku - w październiku - kwartet wypuścił debiutancką demówkę. Na kolejnym wydawnictwie, pt. "Promo 2018", znalazły się trzy autorskie kompozycje oraz cover utworu "Hej szara wiara" Armii.

Deathmetalowa formacja Clairvoyance ma na swoim koncie debiutancką demówkę, która ukazała się 26 czerwca 2020 roku na kasecie magnetofonowej. Na zawartość demówki składają się trzy kompozycje, które zespół zarejestrował i zmiksował w "Sunstorm Studio". Masteringiem zajął się Will Killingsworth w "Dead Air Studios". Za projekt okładki odpowiada Sarcofagore.

7.11 - Kraków, "Karcher Hala Cracovia"
Start: 18:00
Bilety: 109 zł

Komentarze
Dodaj komentarz »