zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 18 czerwca 2021

Koncert Harakiri For The Sky w Warszawie przełożony o rok

13.11.2020 12:40  autor: Krasnal Adamu, źródło: profil Knock Out Productions na Facebooku

Jedyny w ramach przekładanej trasy koncert prezentujących różne oblicza black metalu grup Harakiri For The Sky, Schammasch i Gaerea w Polsce - w warszawskiej "Hydrazagadce" - zamiast 28 stycznia 2021 roku odbędzie się 27 stycznia 2022 roku. Bilety zakupione przed zmianą zachowują ważność na nowy termin.

Harakiri For The Sky, Warszawa 18.01.2019, fot. Łukasz "Luxus" Marciniak
Harakiri For The Sky, Warszawa 18.01.2019, fot. Łukasz "Luxus" Marciniak

Post-blackmetalowy Harakiri For The Sky stworzyli w 2011 roku w Wiedniu, jako projekt studyjny, multiinstrumentalista M.S. i wokalista J.J. Do dziś pozostają oni duetem, korzystając jednak z umiejętności innych muzyków podczas sesji nagraniowych i koncertów.

Piąty album zespołu, zatytułowany "Maere", ukaże się 29 stycznia 2021 roku nakładem Art of Propaganda. Oprócz autorskiego materiału Harakiri For The Sky, znajdzie się na nim cover "Song to Say Goodbye" Placebo. Jako perkusista formację ponownie wsparł Kerim "Krimh" Lechner z Septicflesh. W nagraniach udział wzięli też: Neige z Alcest, Audrey Sylvain i wokalista grupy Gaerea. Album ukaże się również w wersjach poszerzonych o utwory "My Bones to the Sea" i "The Traces We Leave" w wykonaniach akustycznych, z udziałem austriackiej wokalistki Leesy.

Schammasch powstał w 2009 roku w Szwajcarii. Nazwę zaczerpnął od Szamasza - akadyjskiego boga słońca i sprawiedliwości. Awangardowometalowa kapela wciąż promuje swój czwarty album - wydany 8 listopada 2019 roku przez Prosthetic Records "Hearts of No Light".

Portugalska formacja Gaerea zadebiutowała w 2016 roku minialbumem zatytułowanym po prostu "Gaerea". 24 lipca 2020 roku premierę nakładem Season of Mist miał "Limbo" - jej drugi długograj. Muzycy występują w maskach, a skład zespołu oficjalnie nie jest znany.

Wspólna trasa trzech formacji miała potrwać od 28 stycznia do 14 lutego 2021 roku. Według nowej rozpiski odbędzie się od 27 stycznia do 13 lutego 2022 roku. Nadal ma się zacząć koncertem w Warszawie. Bilety na imprezę w "Hydrozagadce" zakupione przed zmianą zachowują ważność na nowy termin. Można je również zwracać, a także wymieniać na vouchery do wykorzystania na inne wydarzenia organizowane przez Knock Out Productions.

27.01.2022 - Warszawa, "Hydrozagadka"
Bilety: 89 zł (przedsprzedaż) i 100 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »