zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 7 maja 2021

Wideo z tekstem do "The Greater Good" Moonspell

21.11.2020 20:12  autor: Verghityax, źródło: profil Moonspell na Facebooku

Moonspell udostępnił wideo z tekstem do "The Greater Good", pierwszego singla z nadchodzącego albumu studyjnego, zatytułowanego "Hermitage". Premiera płyty planowana jest na 26 lutego 2021 roku.

Za reżyserię odpowiada Guilherme Henriques.

Na następcy "1755" znajdzie się dziesięć kompozycji, w tym dwie instrumentalne. Edycja limitowana wzbogacona zostanie o cover "Darkness in Paradise" Candlemass. Sesja nagraniowa odbyła się w "Orgone Studios", pod okiem Jaime Gomeza Arellano. Jest to pierwsze dokonanie zespołu bez perkusisty i współzałożyciela Moonspell - Miguela Gaspara. Opuścił on formację po niemal trzech dekadach współpracy, a jego miejsce zajął Hugo Ribeiro.

Lista utworów:

1. The Greater Good
2. Common Prayers
3. All or Nothing
4. Hermitage
5. Entitlement
6. Solitarian
7. The Hermit Saints
8. Apophthegmata
9. Without Rule
10. City Quitter (Outro)

Dyskografię Moonspell zamyka koncertowy album, zatytułowany "Lisboa Under the Spell". Wydawnictwo trafiło do sprzedaży 17 sierpnia 2018 roku w formacie CD, DVD i Blu-ray za sprawą Napalm Records.

Na "Lisboa Under the Spell" znalazł się zapis z wyprzedanego występu grupy w arenie "Campo Pequeno" w Lizbonie. Koncert miał miejsce 4 lutego 2017 roku, Moonspell wykonał wówczas pełny repertuar z albumów "Wolfheart", "Irreligious" i "Extinct". Wydawnictwo wzbogacone zostało o dokument w reżyserii Victora Castro oraz galerię zdjęć.

Tagi: Moonspell
Komentarze
Dodaj komentarz »
re: Wideo z tekstem do "The Greater Good" Moonspell
silvera (wyślij pw), 2020-11-21 22:51:12 | odpowiedz | zgłoś
Świetny kawałek, czekam na płytę!!!