zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 20 września 2021

"Daggers that Mimic Life's Pain" z nowego albumu Revolting

26.11.2020 13:39  autor: Krasnal Adamu, źródło: kanał Transcending Obscurity na YouTube

W związku ze zbliżającą się premierą "The Shadow at the World's End" Revolting udostępniono do odsłuchania kolejny pochodzący z niego utwór - "Daggers that Mimic Life's Pain". Album ukaże się 27 listopada 2020 roku, nakładem Transcending Obscurity.

Deathmetalowy Revolting działa od 2008 roku. Grupą dowodzi szwedzki gitarzysta i wokalista Rogga Johansson, znany m.in. z formacji Paganizer, Ribspreader i Johansson & Speckmann. Towarzyszą mu basista Grotesque Tobias i perkusista Mutated Martin. Z zespołem współpracował również amerykański tekściarz i ilustrator Desmond Ambrose Root. Grupa inspiruje się horrorami, głównie z lat 80. W dorobku ma sześć albumów, z których ostatni - "Monolith of Madness" - ukazał się w styczniu 2018 roku.

W styczniu 2019 roku wytwórnia Transcending Obscurity udostępniła do odsłuchania nowy utwór Revolting, zatytułowany "1888". Zaprezentowaną w lutym 2020 roku okładkę albumu "The Shadow at the World's End" stworzył Juanjo Castellano Rosado.

Lista utworów:

1. Defleshed
2. 1888
3. The Shadow at the World's End
4. Sorrow as Companion
5. Daggers that Mimic Life's Pain
6. Dragged Back to the Cellar
7. To the Bitter Bleeding End
8. Carnage Will Come
9. Revolted by Life Itself

Oprócz "1888" i "Daggers that Mimic Life's Pain", z albumu opublikowane zostały już "Carnage Will Come", "Dragged Back to the Cellar", "Defleshed" i utwór tytułowy.

Tagi: Revolting
Komentarze
Dodaj komentarz »