zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 19 października 2021

"Defleshed" z nowego albumu Revolting

18.11.2020 17:16  autor: Krasnal Adamu, źródło: profil Revolting na Facebooku

Do odsłuchania udostępniono utwór "Defleshed" pochodzący z zapowiadanego albumu szwedzkiego Revolting. "The Shadow at the World's End" ukaże się 27 listopada 2020 roku, nakładem Transcending Obscurity.

Deathmetalowy Revolting działa od 2008 roku. Grupą dowodzi gitarzysta i wokalista Rogga Johansson, znany m.in. z formacji Paganizer, Ribspreader i Johansson & Speckmann. Towarzyszą mu basista Grotesque Tobias i perkusista Mutated Martin. Z formacją współpracował również amerykański tekściarz i ilustrator Desmond Ambrose Root. Grupa inspiruje się horrorami, głównie z lat 80. W dorobku ma sześć albumów, z których ostatni - "Monolith of Madness" - ukazał się w styczniu 2018 roku.

W styczniu 2019 roku wytwórnia Transcending Obscurity udostępniła do odsłuchania nowy utwór Revolting, zatytułowany "1888". Zaprezentowaną w lutym 2020 roku okładkę albumu "The Shadow at the World's End" stworzył Juanjo Castellano Rosado.

Lista utworów:

1. Defleshed
2. 1888
3. The Shadow at the World's End
4. Sorrow as Companion
5. Daggers that Mimic Life's Pain
6. Dragged Back to the Cellar
7. To the Bitter Bleeding End
8. Carnage Will Come
9. Revolted by Life Itself

Oprócz "1888" i "Defleshed", z albumu opublikowane zostały już "Carnage Will Come", "Dragged Back to the Cellar" i utwór tytułowy.

Tagi: Revolting
Komentarze
Dodaj komentarz »