zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 19 kwietnia 2021

Debiutancki minialbum Unblessed Divine do odsłuchania

10.12.2020 11:16  autor: Krasnal Adamu, źródło: profil Unblessed Divine na Facebooku

Do odsłuchania udostępniono debiutancki minialbum deathmetalowego Unblessed Divine - zespołu, w skład którego wchodzą m.in. byli członkowie grup Malevolent Creation, Sinister i Bile of Man. "The Coming Darkness" w formie cyfrowej opublikowany został 4 grudnia 2020 roku. Na płytach kompaktowych ma się ukazać w pierwszym kwartale 2021 roku.

Posłuchaj "The Coming Darkness".

Unblessed Divine ujawnił się światu w kwietniu 2020 roku. Utworzyli go pochodzący z Republiki Południowej Afryki gitarzysta i wokalista Lee Wollenschlaeger oraz sprawujący funkcje klawiszowca i gitarzysty Michał Grall. Pierwszy z nich był świeżo po rozstaniu z amerykańskim Malevolent Creation. Drugi należał jeszcze w tym czasie do holenderskiego Sinister, a ponadto jest członkiem polskich formacji Manslaughter, The Black Disorder i Dreamsabyss.

Skład uzupełnili muzycy z RPA. Perkusista Riaan Ondier Els i gitarzysta Rehan De Kock udzielali się w rozwiązanym w 2015 roku Bile of Man. Jako piąty, w maju, dołączył grający dawniej w Retribution Denied basista Brad Noble, ale latem jego miejsce zajął Irmin Dusse z projektu Awake from Within.

W czerwcu 2020 roku Unblessed Divine opublikował swój pierwszy singiel - "The Glowing Darkness". W połowie listopada muzycy zarejestrowali utwory na minialbum "The Coming Darkness". Pod koniec miesiąca materiał został zmiksowany.

Lista utworów:

1. Exalted One
2. The Glowing Darkness
3. Reborn Enlightened
4. True Sight

Minialbum promowany był klipem z tekstem do "Reborn Enlightened". W przygotowaniu jest kolejny teledysk, a na połowę 2021 roku zespół zapowiada premierę swojego pierwszego albumu.

Komentarze
Dodaj komentarz »
re: Debiutancki minialbum Unblessed Divine do odsłuchania
Markowski (gość, IP: 89.64.103.*), 2020-12-11 09:48:04 | odpowiedz | zgłoś
Byli członkowie Malevolent Creation i Sinister, cholera - Michał Grall i Lee Wollenschlaeger byli w w/w kapelach zaledwie chwilę. Już myslalem ze to jakieś ważne persony z Malevolent i Sinister. Nie nabrałem się