zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 27 stycznia 2021

Klip z tekstem do "Reborn Enlightened" Unblessed Divine

2.12.2020 11:06  autor: Krasnal Adamu, źródło: profil Unblessed Divine na Facebooku

Deathmetalowy Unblessed Divine, w skład którego wchodzą m.in. byli członkowie grup Malevolent Creation, Sinister i Bile of Man, zaprezentował klip z tekstem do "Reborn Enlightened". Utwór pochodzi z debiutanckiego minialbumu zespołu z Republiki Południowej Afryki, zatytułowanego "The Coming Darkness". Materiał zostanie opublikowany 4 grudnia 2020 roku w formie cyfrowej. Na płytach kompaktowych ma się ukazać w pierwszym kwartale 2021 roku.

Unblessed Divine ujawnił się światu w kwietniu 2020 roku. Utworzyli go pochodzący z RPA gitarzysta i wokalista Lee Wollenschlaeger oraz sprawujący funkcje klawiszowca i gitarzysty Michał Grall. Pierwszy z nich dopiero co się rozstał się z amerykańskim Malevolent Creation. Drugi był jeszcze w tym czasie członkiem holenderskiego Sinister, a ponadto należy do polskich formacji Manslaughter, The Black Disorder i Dreamsabyss.

Skład uzupełnili muzycy z RPA. Perkusista Riaan Ondier Els i gitarzysta Rehan De Kock udzielali się w rozwiązanym w 2015 roku Bile of Man. Jako piąty, w maju, dołączył grający dawniej w Retribution Denied basista Brad Noble, ale latem jego miejsce zajął Irmin Dusse z projektu Awake from Within.

W czerwcu 2020 roku Unblessed Divine opublikował swój pierwszy singiel - "The Glowing Darkness". W połowie listopada muzycy zarejestrowali utwory na minialbum "The Coming Darkness". Pod koniec miesiąca materiał został zmiksowany.

Lista utworów:

1. The Exalted One
2. Reborn Enlighted
3. The Glowing Darkness
4. True Sight

Na połowę 2021 roku zespół zapowiada premierę swojego pierwszego albumu.

Komentarze
Dodaj komentarz »