zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 1 marca 2021

Moyra opublikowała występ akustyczny

11.12.2020 19:55  autor: Krasnal Adamu, źródło: profil Moyry na Facebooku

Formacja Moyra opublikowała minikoncert, w ramach którego wokalistka Margo i gitarzysta Ziollo wykonali we wrocławskim studiu "Rav Rav" akustyczne aranżacje czterech utworów z repertuaru zespołu. Miksami i masteringiem zajął się Mateusz Muzioł. Za obraz odpowiadał Kacper Kulios.

Moyra to grająca melodyjny death metal grupa założona w 2017 roku we Wrocławiu z inicjatywy wokalistki Margo, znanej z zespołu Mescalero. Formacja ma w dorobku dwa minialbumy: "Threads of Fate" z kwietnia 2018 roku i "ReGenesis" z lutego 2020 roku.

W czerwcu 2020 roku jako następcę gitarzysty Charlesa Fujarskiego przedstawiono Mateusza Karmelitę. Pod koniec lipca grupa weszła do studia w celu zarejestrowania nowego materiału. Miesiąc później ogłoszono, że z zespołu odchodzi perkusista Rafał Miedziński. Jego miejsce zajął Mateusz Muzioł. Resztę składu stanowią obecnie wokalistka Margo Szkoda-Hreczuch, gitarzysta Damian "Ziollo" Paszczak i basista Kacper Kulios.

We wrześniu i listopadzie 2020 roku Moyra opublikowała teledyski do premierowych singli - odpowiednio: "End of the World" i "The Eyes of Rats". Jako kolejny zaprezentowany ma zostać "The Other Side of Coin".

Tagi: Moyra
Komentarze
Dodaj komentarz »