zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 9 maja 2021

Sylosis prezentuje wideo do "Worship Decay"

18.12.2020 16:02  autor: Verghityax, źródło: profil Sylosis na Facebooku

Brytyjska grupa Sylosis opublikowała teledysk do "Worship Decay", samodzielnego singla, który ukazał się 11 grudnia 2020 roku za sprawą Nuclear Blast.

Ostatni album w dorobku zespołu, zatytułowany "Cycle of Suffering", ujrzał światło dzienne 7 lutego 2020 roku pod egidą Nuclear Blast. Jest to pierwsze dokonanie Brytyjczyków z Conorem Marshallem w roli basisty - dołączył on do Sylosis w 2019 roku, kiedy muzycy ogłosili reaktywację. Z poprzedniego składu do kapeli wrócili Josh Middleton, Alex Bailey i Ali Richardson.

Na "Cycle of Suffering" znalazło się dwanaście kompozycji, które wyprodukował Josh Middleton - lider grupy. Za mastering odpowiada Ermin Hamidovic.

Sylosis powstał w 2000 roku z inicjatywy, piętnastoletniego wówczas, Josha Middletona. Pierwotny skład uzupełnili Carl Parnell na basie, Jay Colios-Terry na perkusji i Glen Chamberlain na wokalu. W początkowym etapie działalności formacja przeszła kilka zmian personalnych, wydając po drodze dwie EP-ki: "Casting Shadows" i "The Supreme Oppressor". Wydawnictwa te zapewniły Sylosis kontrakt z Nuclear Blast Records, pod której banderą ukazał się w 2008 roku longplay "Conclusion of an Age".

Tagi: Sylosis
Komentarze
Dodaj komentarz »