zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 24 czerwca 2021

Terrordome zaprezentował klip do "Possessed by Blyat"

28.12.2020 16:38  autor: Verghityax, źródło: profil Terrordome na Facebooku

Po czterech latach studyjnego milczenia Terrordome powrócił z singlem "Possessed by Blyat". Kompozycji towarzyszy teledysk w reżyserii Marcina Halerza.

Na drugiej stronie singla "Possessed by Blyat" znalazł się utwór "Worried Again". Wydawcą jest Selfmadegod Records. Jest to pierwsze dokonanie zespołu w nowym składzie - w 2020 roku do Terrordome dołączyli Virious, dawny basista Vane, a także Rob Sixkiller, perkusista Only Sons.

"Possessed by Blyat" stanowi zapowiedź nadchodzącego longplaya studyjnego, pt. "Straight Outta Smogtown". Ślady perkusji zarejestrowane zostały w "Oversonic Music Studio" w brazylijskim Sao Jose dos Campos przez Friggiego MadBeatsa. Pozostałe partie zespół nagrał w "Zed Studio". W sesji gościnnie udział wzięli Syrus z Gnidy, Słoma z Inverted Mind i Kosa z Deathreat.

Terrordome to polski kwartet, powstały w 2005 roku. Twórczość grupy stanowi mieszankę thrash metalu i crossoveru. Zespół ma na koncie kilkaset koncertów w kraju i za granicą, w tym w Brazylii, Chinach i Japonii. Jak dotąd, dzielił scenę między innymi z Suicidal Tendencies, Anthrax, Sepulturą, Destruction, D.R.I., Whiplash, Ratos de Porao i Vader, miał również okazję wystąpić na festiwalach "Obscene Extreme", "True Thrash Fest Japan", "Metalmania" i "Metalfest".

Tagi: Terrordome
Komentarze
Dodaj komentarz »