zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 23 stycznia 2022

Minialbum Weird Tales z przeróbkami bluesowych utworów

15.01.2021 13:32  autor: Krasnal Adamu, źródło: profil Weird Tales na Facebooku

Warszawski Weird Tales przygotował minialbum z własnymi aranżacjami czterech bluesowych utworów. "Y'all Motherfuckers Forgot 'Bout Good Ol' Son of a Bitchin' Blues" ukazał się 15 stycznia 2021 roku nakładem Interstellar Smoke Records, na płytach kompaktowych i winylowych oraz na kasetach magnetofonowych.

Posłuchaj "Y'all Motherfuckers Forgot 'Bout Good Ol' Son of a Bitchin' Blues".

Weird Tales zadebiutował na scenie w marcu 2016 roku. W roku 2017 wydał dwa minialbumy, z których materiał ukazał się następnie razem jako "The Fall". W styczniu 2019 roku światło dzienne ujrzał album "Hell Services Cost a Lot".

Pracując nad materiałem na "Y'all Motherfuckers Forgot 'Bout Good Ol' Son of a Bitchin' Blues", zespół bazował na utworach, które pierwotnie wykonywali Lonnie Johnson, Skip James, Blind Willie Johnson i Muddy Waters. Sesja nagraniowa odbyła się we wrześniu 2020 roku w warszawskim "Mustache Ministry Studio". Produkcją, razem z zespołem, zajął się Marcin Klimczak, który wykonał też miksy i mastering. Oprawa graficzna jest dziełem Krzysztofa "Krissa" Gulbinowicza.

Lista utworów:

1. Got the Blues for Murder Only
2. Hard Time Killin' Floor Blues
3. Too Fuckin Cold, Too Fucking Dark
4. Take Sick and Die

Warszawską grupą dowodzi gitarzysta i wokalista Dima Rasputin. Pierwsze minialbumy nagrał z basistą Bincockiem i perkusistą Kavą. Obecnie na tych stanowiskach towarzyszą mu odpowiednio Kriss i przedstawiony we wrześniu 2020 roku Matt.

Tagi: Weird Tales
Komentarze
Dodaj komentarz »