zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 24 października 2021

Humanity's Last Breath udostępnił utwór "Dehumanize"

4.02.2021 08:47  autor: Krasnal Adamu, źródło: profil Humanity's Last Breath na Facebooku

Grupa Humanity's Last Breath zaprezentowała utwór "Dehumanize". Wizualizację z tekstem przygotowali Tuomas Kurikka i Patrik Nuorteva. Kompozycja pochodzi z albumu "Valde", który ukaże się 12 lutego 2021 roku na płytach kompaktowych i winylowych, nakładem Unique Leader Records.

Humanity's Last Breath powstał w 2009 roku. Liderem szwedzkiej formacji jest producent, perkusista i gitarzysta Buster Odeholm. Ostatnim albumem zespołu jest wydany w sierpniu 2019 roku "Abyssal".

Produkcją, miksami i masteringiem "Valde" zajął się Buster Odeholm, w należącym do siebie "Impact Studios", w Sztokholmie. Na okładce albumu wykorzystany został obraz olejny "Anihilacja" z 2019 roku, autorstwa polskiego malarza Mariusza Lewandowskiego.

Lista utworów:

1. Dodsdans
2. Glutton
3. Earthless
4. Descent
5. Spectre
6. Dehumanize
7. Hadean
8. Tide
9. Valdet
10. Sirens
11. Futility
12. Vittring

W ramach promocji zaprezentowane zostały już teledyski do "Earthless", "Vittring" i "Tide", a także klip z tekstem do "Glutton" - wszystkie przygotowali Tuomas Kurikka i Patrik Nuorteva.

W skład Humanity's Last Breath wchodzą obecnie, oprócz lidera: wokalista Filip Danielsson, gitarzysta Calle Thomer oraz nowy perkusista - Klas Blomgren.

Komentarze
Dodaj komentarz »