zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 8 marca 2021

Singiel "Autumn" Mother of All ze Steve'em Di Giorgio

22.02.2021 09:04  autor: Krasnal Adamu, źródło: profil Mother of All na Facebooku

Udostępniono klip z tekstem do "Autumn" deathmetalowego projektu Mother of All. Jest to pierwszy singiel promujący album "Age of the Solipsist". Materiał ukaże się 23 kwietnia 2021 roku. Na płytach kompaktowych wyda go Black Lion Records, a na winylowych - Over the Under Records.

Mother of All jest projektem stworzonym przez duńskiego perkusistę Martina Haumanna. Na wydanym w 2014 roku debiutanckim minialbumie "Suppression" muzyk sam wykonał wszystkie partie instrumentalne i wokalne. Na drugim - "Secular Assault" z 2017 roku - korzystał już z pomocy gitarzysty Jardena Schlesingera i basisty Rasmusa Christensena. Sceniczny debiut Mother of All nastąpił w marcu 2018 roku. Na potrzeby kolejnych koncertów dochodziło do dalszych zmian w składzie.

W styczniu 2020 roku nakładem Over the Under Records ukazał się - z kilkutygodniowym opóźnieniem - split Mother of All i projektu Kvaen. Wcześniej w tym samym miesiącu ogłoszono podpisanie przez zespół kontraktu z Black Lion Records.

Na potrzeby albumu "Age of the Solipsist" Martin Haumann napisał cały materiał, wykonał partie wokalne i zagrał na perkusji. Jako instrumentaliści wspomogli go znany m.in. z Death i Sadus basista Steve Di Giorgio oraz gitarzysta Frederik Jensen. Album wyprodukowany został w 2020 roku w studiu "Mordor Sounds" przez Hannesa Grossmanna, który zajął się też miksami i masteringiem. Autorem okładki jest grafik Travis Smith.

Lista utworów:

1. Autumn
2. We Don't Agree
3. Curators of Our World
4. Age of the Solipsist
5. At the Edge of a Dream
6. Blood Still Owed
7. Feel the Pain

Komentarze
Dodaj komentarz »