zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 8 marca 2021

Lie After Lie wydaje limitowaną koncertówkę

22.02.2021 11:38  autor: Krasnal Adamu, źródło: profil Lie After Lie na Facebooku

Na przełomie lutego i marca 2021 roku wrocławski Lie After Lie i D.I.Y. Koło Records wypuszczą "Live in Bielsko-Biała". Koncertowy album zespołu ukaże się na płytach kompaktowych, w nakładzie stu ręcznie numerowanych egzemplarzy. Cały zysk ze sprzedaży ma zostać przekazany fundacji "Masz Nosa - pomagamy zwierzętom". Materiał zarejestrowano w "Rude Boy Club".

Grający melodyjny hardcore punk Lie After Lie zadebiutował w 2012 roku EP-ką "Bad Anthems". W dorobku ma dwa albumy: "Unsaid" z 2014 roku i "Wszystko w twoich rękach" z 2018 roku. W listopadzie 2020 roku ukazał się premierowy singiel "Pętla".

O najnowszej pozycji w swojej dyskografii zespół napisał: "Jak już kiedyś wspominaliśmy, kombinowaliśmy z małym wydawnictwem 'live' - i wreszcie się udało. Dzięki uprzejmości Tomka z Black Wednesday Records mamy nieedytowany zapis koncertu z Bielska-Białej sprzed dwóch lat. Udało nam się go względnie nie położyć, zatem możemy cos z tym materiałem zrobić! Cel szczytny, bo każda złotówka z tego idzie na zwierzaki z 'Masz Nosa - pomagamy zwierzętom', zatem wiecie, co z tym zrobić. Miało być 50 sztuk, ale dzięki Piotrowi z D.I.Y. Koło Records będzie 100 sztuk, zatem liczymy, że wszystkie się rozejdą. Zamawiać możecie już u nas na Fb, Insta, mailu lub u Piotra, jednak płyty dotrą do nas na początku marca i wtedy będziemy je do Was rozsyłać".

Mastering wykonał Łukasz Meik. Wykorzystano zdjęcia autorstwa Marceliny Dąbrowskiej. Cena płyty to 25 zł, doliczyć należy koszt wysyłki.

W skład Lie After Lie wchodzą: wokalista Radziej Szczęsny, gitarzyści Krzysztof Szczęsny i Grzegorz Dygoń, basista Marek Smogorzewski i perkusista Adrian Wlaźlik.

Komentarze
Dodaj komentarz »