zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 9 maja 2021

Singiel "Fallout" grupy Jesus Rodriguez

28.02.2021 09:05  autor: Krasnal Adamu, źródło: profil Jesusa Rodrigueza na Facebooku

Drugim singlem promującym czwarty album gotyckorockowej grupy Jesus Rodriguez jest "Fallout". Znalazły się na nim dwa utwory: "Fallout I" i "Trapped". Nowy długograj zespołu będzie nosił tytuł "Constant Deja Vu". Nie została jeszcze ogłoszona data jego premiery.

Wrocławski zespół Jesus Rodriguez powstał w 2000 roku z inicjatywy basisty i wokalisty Krzysztofa Morfiny oraz perkusisty Sebastiana Zwierza. Dziesięć lat później, mająca w dorobku dwie demówki formacja wydała swój pierwszy album, zatytułowany "Zero". W trakcie jego nagrywania ustabilizował się skład - Krzysztofowi Morfinie i Sebastianowi Zwierzowi towarzyszą od tamtej pory klawiszowiec Bartosz Białek i gitarzysta Dawid Sitek. Kolejnymi albumami zespołu były "U bram piekła" z 2014 roku i "SLSNe" z 2017 roku.

Na potrzeby czwartego długograja, zatytułowanego "Constant Deja Vu", grupa zarejestrowała dziesięć utworów. Sesja nagraniowa odbyła się od września 2019 roku do maja 2020 roku w "Mexican Radio Studio", gdzie wykonano też miksy i mastering. Jako wokalistka wspierająca wzięła w niej udział Doti. Na albumie znajdą się pierwsze utwory zespołu w języku angielskim. Opublikowane zostały już "Meteorites", "Ashes to Ashes", "Fallout I" i "Trapped".

Komentarze
Dodaj komentarz »
re: Singiel "Fallout" grupy Jesus Rodriguez
Bungo (gość, IP: 89.64.62.*), 2021-02-28 17:19:55 | odpowiedz | zgłoś
Całkiem miłe. Gdyby jeszcze bębny brzmiały jak bębny, a nie odpustowe bębenki...