zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 20 września 2021

Jesus Rodriguez opublikował singiel "Meteorites"

18.11.2020 14:35  autor: Krasnal Adamu, źródło: profil Jesusa Rodrigueza na Facebooku

Jako zapowiedź swojego czwartego albumu, gotyckorockowy Jesus Rodriguez opublikował singiel "Meteorites". Znalazły się na nim dwa premierowe utwory: tytułowy i "Ashes to Ashes".

Posłuchaj singla "Meteorites".

Wrocławski zespół Jesus Rodriguez powstał w 2000 roku z inicjatywy basisty i wokalisty Krzysztofa Morfiny oraz perkusisty Sebastiana Zwierza. Dziesięć lat później, mająca w dorobku dwie demówki formacja wydała swój pierwszy album, zatytułowany "Zero". W trakcie jego nagrywania ustabilizował się skład - Krzysztofowi Morfinie i Sebastianowi Zwierzowi towarzyszą od tamtej pory klawiszowiec Bartosz Białek i gitarzysta Dawid Sitek. Kolejnymi albumami zespołu były "U bram piekła" z 2014 roku i "SLSNe" z 2017 roku.

Na potrzeby czwartego długograja grupa zarejestrowała dziesięć utworów. Sesja nagraniowa odbyła się od września 2019 roku do maja 2020 roku w "Mexican Radio Studio", gdzie wykonano też miksy i mastering. Na singlu "Meteorites" wydane zostały dwa pierwsze utwory zespołu w języku angielskim. W "Ashes to Ashes" wystąpiła dodatkowo wokalistka Doti.

Komentarze
Dodaj komentarz »