zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 26 września 2021

Antigama wyda składankę "Antigamology"

26.03.2021 19:24  autor: Verghityax, źródło: profil Antigamy na Facebooku

Zespół Antigama zapowiedział premierę składanki, zatytułowanej "Antigamology". Wydawnictwo ujrzy światło dzienne w kwietniu 2021 roku za sprawą Selfmadegod Records.

Na zawartość "Antigamology" złoży się jedna płyta CD i jedna płyta DVD. Na CD znajdzie się: kolekcja utworów studyjnych, dotąd dostępnych wyłącznie na winylu, zapis występu Antigamy, który odbył się 23 października 2018 roku w nowojorskim klubie "Saint Vitus", w ramach trasy "Depressant Over US Tour", a także "Noisecore Session" - improwizacja zarejestrowana przez grupę w sali prób w 2017 roku.

Na DVD zespół zamieści zestaw teledysków, raportów ze studia i zwiastunów, a także pełny zapis występu na czeskim "Obscene Extreme Festival" w 2013 roku.

Antigama działa od 2000 roku, trzon formacji stanowią wokalista Łukasz Myszkowski i gitarzysta Sebastian Rokicki. Debiutancki album studyjny, pt. "Intellect Made Us Blind", ujrzał światło dzienne w kwietniu 2002 roku. Od tego czasu kwartet wydał jeszcze sześć longplayów, trzy EP-ki i siedemnaście splitów, koncertując zarówno w Europie jak i Ameryce Północnej.

Tagi: Antigama
Komentarze
Dodaj komentarz »