zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 26 stycznia 2022

Moyra prezentuje wideoklip do "Ready! Aim and Fire!"

17.04.2021 14:12  autor: Krasnal Adamu, źródło: profil Moyry na Facebooku

Zespół Moyra zaprezentował przygotowany przez Andreasa Krampfa i Kacpra Kuliosa wideoklip do "Ready! Aim and Fire!". Utwór pochodzi z wydanego 4 lutego 2020 roku minialbumu "ReGenesis". Przypominamy, że zespół ma w planach koncerty w Chorzowie i Warszawie.

Moyra to grająca melodyjny death metal grupa założona w 2017 roku we Wrocławiu z inicjatywy wokalistki Margo, znanej z zespołu Mescalero. Formacja ma w dorobku dwa minialbumy. Pierwszy, "Threads of Fate", ukazał się w kwietniu 2018 roku.

Materiał na "ReGenesis" zespół zarejestrował w czwartym kwartale 2019 roku.

Lista utworów:

1. ReGenesis
2. Ready! Aim and Fire!
3. Wake the Power
4. Losing My Sanity
5. Circus Madness

O nowym teledysku do "Ready! Aim and Fire!" grupa napisała: "Klip powstał podczas naszego pobytu w Niemczech, gdzie mogliśmy zaprezentować się tamtejszej publiczności. Jest to niejako pamiątka dla nas i prezent dla Was".

W czerwcu 2020 roku jako następcę gitarzysty Charlesa Fujarskiego przedstawiono Mateusza Karmelitę. Pod koniec lipca grupa weszła do studia w celu zarejestrowania nowego materiału. Miesiąc później ogłoszono, że z zespołu odchodzi perkusista Rafał Miedziński. Jego miejsce zajął Mateusz Muzioł. Resztę składu stanowią obecnie wokalistka Margo Szkoda-Hreczuch, gitarzysta Damian "Ziollo" Paszczak i basista Kacper Kulios.

We wrześniu i listopadzie 2020 roku Moyra opublikowała teledyski do premierowych singli - odpowiednio: "End of the World" i "The Eyes of Rats". Miksami i masteringiem obu utworów zajął się Przemysław Nowak.

Zapowiadany był również singiel "The Other Side of Coin".

Przypominamy, że Moyra ma w planach dwa koncerty z Psycho Visions w pierwszej połowie 2021 roku. Warszawski został przełożony z 16 kwietnia na 25 czerwca. Koncert w Chorzowie ma być imprezą plenerową.

15.05 - Chorzów, "Leśniczówka" (+ Mastemey, Sarang)
Wejście: 17:00
Start: 18:00
Bilety: 30 zł (przedsprzedaż) i 40 zł (w dniu koncertu)

25.06 - Warszawa, "Voodoo" (+ Praise the Sun)
Start: 19:00
Bilety: 30 zł (przedsprzedaż) i 40 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »