zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 18 września 2021

Fertile Hump prezentuje "Proud of Being a Failure"

9.06.2021 13:02  autor: Verghityax, źródło: profil Fertile Hump na Facebooku

Stołeczna grupa Fertile Hump wypuściła "Proud of Being a Failure", kolejny utwór ze swojego trzeciego longplaya studyjnego, zatytułowanego "The Break Up Club". Wydawnictwo trafi do sprzedaży 18 czerwca 2021 roku za sprawą Anteny Krzyku.

Materiał na "The Break Up Club" powstał w warszawskim "Mustache Ministry Studio". Produkcją zajął się Marcin Klimczak. Jest to ostatnie dokonanie Fertile Hump z Maćkiem Misiewiczem na perkusji - muzyk rozstał się z zespołem w styczniu 2021 roku. Jego miejsce za bębnami zajmie Tomasz Szkiela, gitarzysta formacji. Na okładce znalazło się zdjęcie wykonane przez Małgorzatę Popinigis.

Fertile Hump rozpoczął działalność jako trio. Zespół utworzyli Tomasz Szkiela z The Stubs, perkusista Maciek Misiewicz z Hard to Breathe i wokalistka Magda Kramer. W 2015 roku formacja wypuściła debiutancką EP-kę, zatytułowaną po prostu "Fertile Hump".

Przypominamy, że Fertile Hump zagra na drugiej edycji "Summer Discomfort". Wydarzenie odbędzie się 31 lipca 2021 roku na terenie "Przylądka Zabawy" w Cholerzynie pod Krakowem. Na scenie zaprezentują się również CF98, Stay Nowhere, Hiob Dylan, Diuna, Only Sons i Weedcraft.

31.07 - Cholerzyn, "Przylądek Zabawy"
Bilety: 60 zł

Komentarze
Dodaj komentarz »