zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 23 maja 2022

Infernal War i Obsidian Mantra na "Black Waves Fest"

9.06.2021 09:12  autor: Verghityax, źródło: blackwavesfest.pl

Do składu szóstej edycji "Black Waves Fest" dołączyły zespoły Infernal War i Obsidian Mantra. Wcześniej swój udział potwierdziły Inferno, Jarun i Okrutnik. Koncert odbędzie się 9 października 2021 roku w "Jarocińskim Ośrodku Kultury".

Blackmetalowy Infernal War nadal ogrywa materiał z ostatniego wydawnictwa, pt. "Axiom". Jest to trzeci longplay studyjny w dorobku grupy. Jedenaście utworów, które znalazło się na płycie, zostało nagrane, zmiksowane i zmasterowane w studio "No Solace" pod okiem M. z Mgły i Kriegsmaschine. Premiera albumu odbyła się 17 kwietnia 2015 roku za sprawą Agonia Records.

Poznańska grupa Obsidian Mantra, po trzech latach studyjnego milczenia, powróciła ze swoim drugim albumem, zatytułowanym "Minds Led Astray". Jego premiera miała miejsce 27 listopada 2020 roku. Na "Minds Led Astray" znalazło się dziesięć kompozycji. Sesja rozpoczęła się od nagrania partii perkusyjnych w "Nebula Studio", we wrześniu 2019 roku. Gitary zarejestrowano miesiąc później w "Zed Studio", natomiast ścieżki wokalne powstały w "Decybelia Studio", w maju 2020 roku. Miksy i mastering wykonał Tomasz Zalewski, za projekt okładki odpowiada Viktor Sukhochev.

Komentarze
Dodaj komentarz »

Zobacz także

Dodaj wieść

Wiesz o czymś ciekawym ze świata rocka i metalu? Chcesz pisać wieści dla rockmetal.pl? Kliknij:
Dodaj wieść »
Czy jesteś w stanie naprawiać swój sprzęt muzyczny?