zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 18 września 2021

Voidhanger i Stillborn na "Nocach Szarańczy"

9.06.2021 16:27  autor: Verghityax, źródło: Black Silesia Productions

Agencja Black Silesia Productions zapowiedziała dwa koncerty pod szyldem "Noce Szarańczy", z udziałem zespołów Voidhanger, Stillborn, Angrrsth oraz Impure Declaration. Występy odbędą się 2 lipca 2021 roku w Warszawie i 3 lipca w Krakowie.

Voidhanger, Kraków 29.11.2019, fot. Verghityax
Voidhanger, Kraków 29.11.2019, fot. Verghityax

Voidhanger promować będzie swój trzeci longplay studyjny, zatytułowany "Dark Days of the Soul", który ukazał się 2 marca 2018 roku za sprawą Agonia Records. Składający się z ośmiu kompozycji materiał zarejestrowany został pod okiem M. z Mgły, który odpowiada również za miksy i mastering.

Dyskografię Stillborn zamyka EP-ka "Crave for Killing". Materiał ukazał się 12 marca 2018 roku nakładem Godz Ov War Productions. Album dostępny jest w formacie CD, płyty winylowej i kasety magnetofonowej.

Na "Crave For Killing" znalazły się cztery premierowe kompozycje oraz nagrany na nowo utwór "Crave For Killing" z debiutanckiej demówki "Mirrormaze" z 1999 roku. Sesja nagraniowa odbyła się latem i jesienią 2017 roku. Produkcją, miksami i masteringiem zajął się Ataman Tolovy. Za oprawę graficzną odpowiada Maciej Kamuda.

Toruński Angrrsth przyjdzie z materiałem ze swojego pierwszego longplaya studyjnego, pt. "Donikąd". Premiera płyty miała miejsce 17 kwietnia 2021 roku nakładem Godz Ov War Productions.

Angrrsth powstał w Toruniu. W skład grupy weszli XII na basie, Simon na perkusji, Grisch na gitarze i Hermann na wokalu. 1 października 2018 roku za sprawą Godz Ov War Productions światło dzienne ujrzała debiutancka EP-ka zespołu, pt. "Znikąd".

Impure Declaration pochodzi z Poznania i gra mieszankę doom i death metalu. W ciągu dwóch lat działalności formacja wydała dwie EP-ki. Ostatnia z nich, pt. "Mind Upheaval, Unclear Signs", ukazała się 22 listopada 2019 roku za sprawą Old Temple.

2.07 - Warszawa, "VooDoo"
Start: 18:00

3.07 - Kraków, "Hol"

Komentarze
Dodaj komentarz »