zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 19 czerwca 2021

Artur Chudewniak rozstał się z Traumą

9.06.2021 20:12  autor: Verghityax, źródło: profil Traumy na Facebooku

Artur "Chudy" Chudewniak, wokalista Traumy, rozstał się z zespołem po raz drugi. Jego miejsce zajął Łukasz "Shadock" Radecki, znany ze współpracy z Acrybią, Carnes i Damage Case.

Trauma, Aleksandrów Łódzki 8.09.2017, fot. Verghityax
Trauma, Aleksandrów Łódzki 8.09.2017, fot. Verghityax

W oświadczeniu zespołu czytamy: "Dziś możemy ogłosić to oficjalnie. Artur 'Chudy' Chudewniak jakiś czas temu zdecydował się opuścić szeregi Traumy. Dziękujemy mu za wspólnie spędzone lata. Życzymy sukcesów w innych projektach muzycznych i życiowych. Jednocześnie informujemy, że nowym wokalistą Traumy został Łukasz 'Shadocki Radecki. Niedługo spotkamy się z Wami na koncertach".

Artur Chudewniak po raz pierwszy dołączył do Traumy w 2002 roku. Nagrał wówczas z zespołem albumy "Imperfect Like a God" i "DetermiNation" oraz EP-kę "Hamartia". W roku 2006 jego miejsce zajął Robert Jarymowicz. Artur Chudewniak powrócił do formacji w 2009 roku. Od tego czasu zarejestrował z kapelą jeszcze cztery wydawnictwa: longplaye "Karma Obscura" i "Ominous Black", split "Craving for... / Holy Vermin" z Offence oraz EP-kę "Acrimony".

Dyskografię Traumy zamyka EP-ka "Acrimony", która ukazała się 30 kwietnia 2021 roku za sprawą Selfmadegod Records. Na wydawnictwie znalazły się cztery kompozycje, w tym cover "Reality When You Die" Gorefest. Materiał zespół zarejestrował w swoim "TRAUMAtic Sound Studio" w Elblągu. Miksami i masteringiem zajęli się bracia Wiesławscy z "Hertz Studio". Okładkę przygotował Mariusz Lewandowski.

Tagi: Trauma
Komentarze
Dodaj komentarz »