zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 19 czerwca 2021

Cult of Fire zagra koncert w jaskini

11.06.2021 09:14  autor: Verghityax, źródło: Obscure Promotion

Cult of Fire zapowiedział koncert, który zostanie zrealizowany we współpracy z fińską Steel Television. Wydarzenie odbędzie się 24 lipca 2021 roku w czeskiej jaskini Vypustek, na terenie Krasu Morawskiego.

Vypustek to jedna z pięciu jaskiń - spośród ponad tysiąca sześciuset - Krasu Morawskiego, które zostały udostępnione do zwiedzania. W latach 60. utworzony został tam tajny punkt dowodzenia Układu Warszawskiego oraz schron przeciwatomowy.

Cult of Fire promuje obecnie swój ostatni album studyjny, zatytułowany "Moksha / Nirvana". Jego premiera miała miejsce 20 lutego 2020 roku nakładem Beyond Eyes. Praca nad materiałem rozpoczęła się w październiku 2019 roku. Jest to wydawnictwo podwójne - jego pierwsza część nawiązuje do hinduizmu, druga zaś do buddyzmu. Sesja odbyła się w "Propast Studio" pod okiem Petra Kovandy, mastering wykonano w "Rudolfinum".

Cult of Fire powstał w 2010 roku w Pradze. Zespół tworzy obecnie trio muzyków: Devilish na wokalu, Infernal Vlad na gitarze i basie oraz Tom Coroner na perkusji.

24.07 - Jaskinia Vypustek
Bilety: 490 Kc (przedsprzedaż) i 550 Kc (w dniu koncertu)

Tagi: Cult of Fire
Komentarze
Dodaj komentarz »
re: Cult of Fire zagra koncert w jaskini
Krasnal Adamu
Krasnal Adamu (wyślij pw), 2021-06-11 15:37:30 | odpowiedz | zgłoś
Gdy ok. 20 lat temu zwiedzałem Morawski Kras, w którejś jaskini przewodniczka mówiła, że dawniej organizowano w jej głównej komorze koncerty (chyba kwartetów smyczkowych itp.), ale to raczej nie w tej.