zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 28 lipca 2021

Schizma i Mentor na "Gotta Go! Festival"

23.06.2021 19:56  autor: Verghityax, źródło: Gotta Go! Events

Organizator "Gotta Go! Festival" ogłosił, że na tegorocznej edycji wydarzenia zagrają Schizma i Mentor. Będzie to dziesiąta i zarazem jubileuszowa odsłona festiwalu. Koncert zaplanowano na 9 października w Cieszynie.

Dyskografię Schizmy zamyka EP-ka, pt. "O nas". Znalazły się na niej cztery autorskie kompozycje w języku polskim. Premiera materiału miała miejsce 27 stycznia 2017 roku pod egidą Spook Records.

Schizma to jeden z najdłużej działających polskich zespołów grających hardcore. Grupa powstała w 1990 roku w Bydgoszczy na gruncie punkrockowej Kompanii Karnej. W dorobku kapeli znajduje się siedem longplayów studyjnych oraz wiele mniejszych wydawnictw.

We wrześniu 2020 roku Mentor poinformował o zakończeniu sesji nagraniowej do swojego trzeciego longplaya studyjnego. Materiał, składający się z dziewięciu kompozycji, zarejestrowany został w "Tall Pine Records", pod okiem Haldora Grunberga.

Dyskografię Mentora zamyka "Cults, Crypts and Corpses", drugi longplay studyjny w dorobku kapeli. Ukazał się on 16 listopada 2018 roku, pod banderą Pagan Records. Składający się z dziesięciu kompozycji materiał zarejestrowany został w "Monochrom Studio". Produkcją zajął się Haldor Grunberg, pełniący również rolę basisty zespołu. Za okładkę odpowiada Branca Studio, z którym zespół współpracował już przy poprzednim wydawnictwie.

Bilety na "Gotta Go! Festival" nabyć można w cenie 40 zł w przedsprzedaży. W dniu koncertu wejściówki kosztować będą 50 zł.

Tagi: Schizma, Mentor
Komentarze
Dodaj komentarz »