zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 18 października 2021

Mentor wyda album koncertowy na kasecie

7.07.2021 20:44  autor: Verghityax, źródło: profil Mentora na Facebooku

Mentor zapowiedział premierę swojego pierwszego albumu koncertowego, pt. "Restricted Rituals / Plagued Performances - Live in Wrocław". Wydawnictwo ukaże się wyłącznie na kasecie magnetofonowej w limitowanym nakładzie 66 egzemplarzy.

Mentor, Katowice 22.04.2017, fot. Verghityax
Mentor, Katowice 22.04.2017, fot. Verghityax

Na "Restricted Rituals / Plagued Performances - Live in Wrocław" znajdzie się zapis występu, który miał miejsce 29 stycznia 2021 roku we wrocławskim "Firleju".

Lista utworów:

Strona A
1. We Dig
2. Sometimes Dead Is Better
3. Gimme Yer Blood
4. Drag You to Hell
5. Night of the Satanic Werewolves
6. Scarecrow Fields

Strona B
7. Satan's Whore
8. Churchburner Girl
9. Equal in the Fire
10. Tub of Toxic Waste
11. In the Devil's Name
12. Fed After Midnight
13. Gather by the Grave

We wrześniu 2020 roku Mentor poinformował o zakończeniu sesji nagraniowej do swojego trzeciego longplaya studyjnego. Materiał, składający się z dziewięciu kompozycji, zarejestrowany został w "Tall Pine Records" pod okiem Haldora Grunberga.

Dyskografię Mentora zamyka "Cults, Crypts and Corpses", drugi longplay studyjny w dorobku kapeli. Ukazał się on 16 listopada 2018 roku pod banderą Pagan Records. Składający się z dziesięciu kompozycji materiał zarejestrowany został w "Monochrom Studio". Produkcją zajął się Haldor Grunberg, pełniący również rolę basisty zespołu. Za okładkę odpowiada Branca Studio, z którym zespół współpracował już przy poprzednim wydawnictwie.

Tagi: Mentor
Komentarze
Dodaj komentarz »