zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 25 września 2021

The Offspring przedstawia teledysk do "This Is Not Utopia"

11.07.2021 13:13  autor: Verghityax, źródło: blabbermouth.net

Amerykańska grupa The Offspring zaprezentowała teledysk do utworu "This Is Not Utopia" z ostatniego albumu studyjnego, pt. "Let the Bad Times Roll". Ukazał się on 16 kwietnia 2021 roku nakładem Concord Records.

Obraz wyreżyserował Samuel Bayer.

"Let the Bad Times Roll" to dziesiąty longplay studyjny w dorobku The Offspring. Praca nad materiałem na studyjnego następcę "Days Go By" rozpoczęła się w maju 2013 roku. Dwa miesiące później zespół wszedł do studia. Premiera miała się odbyć w 2014 roku, jednak muzycy przekładali ją wielokrotnie.

Ostatecznie do produkcji "Let the Bad Times Roll" zaangażowany został Bob Rock. W międzyczasie Greg K. - basista i współzałożyciel The Offspring - rozstał się z kapelą z powodu nieporozumień na tle biznesowym. Partie basu nagrał Dexter Holland. W sesji gościnnie wziął udział Josh Freese, który zarejestrował bębny do tytułowego "Let the Bad Times Roll" oraz "We Never Have Sex Anymore". Na płycie znalazło się dwanaście kompozycji, w tym fortepianowa wersja "Gone Away", który pierwotnie ukazał się na albumie "Ixnay on the Hombre".

Lista utworów:

1. This Is Not Utopia
2. Let the Bad Times Roll
3. Behind Your Walls
4. Army of One
5. Breaking These Bones
6. Coming for You
7. We Never Have Sex Anymore
8. In the Hall of the Mountain King
9. The Opioid Diaries
10. Hassan Chop
11. Gone Away
12. Lullaby

Tagi: Offspring
Komentarze
Dodaj komentarz »