zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 27 maja 2022

Dodatkowa pula biletów na "Summer Dying Loud"

22.07.2021 16:03  autor: Verghityax, źródło: profil "Summer Dying Loud" na Facebooku

Po tym, jak bilety na "Summer Dying Loud 2021" wyprzedały się w jeden dzień, organizator poinformował, że udało się dopełnić formalności zezwalających na zwiększenie liczby uczestników. Tym samym do sprzedaży trafiła dodatkowa pula wejściówek. Wydarzenie odbędzie się 11 września na terenie "Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji" w Aleksandrowie Łódzkim. Zagrają Mgła, Azarath, Me And That Man, In Twilight's Embrace, Varmia, The Stubs, Death Denied, Taraban i Backhand Slap.

Mgła, Katowice 6.08.2016, fot. Verghityax
Mgła, Katowice 6.08.2016, fot. Verghityax

Mgła promować będzie swój czwarty longplay studyjny, zatytułowany "Age of Excuse". Wydawnictwo na CD ujrzało światło dzienne 2 września 2019 roku za sprawą Northern Heritage i No Solace. Składający się z sześciu kompozycji materiał powstał w "No Solace Studio". Jest to pierwsze dokonanie zespołu, na którym wystąpił The Fall, koncertowy basista Mgły. Okładkę przygotował Zbigniew Bielak.

Azarath ogrywa "Saint Desecration", siódmy longplay studyjny w swojej karierze. Album ukazał się 27 listopada 2020 roku pod banderą Agonia Records. Na płycie znalazło się dziesięć kompozycji, które zespół zarejestrował w "Tall Pine Records" pod okiem Haldora Grunberga. Mastering wykonał Brad Boatright w "Audiosiege". Obraz na potrzeby okładki namalowała Marta Promińska. Limitowaną edycję wydania CD wieńczy dodatkowy utwór, zatytułowany "Pure Hate" - gościnnie zaśpiewał w nim Killer ze Stillborn.

W 2017 roku z zespołem rozstał się gitarzysta i wokalista Necrosodom. Od tego czasu zastępuje go Skullripper z Embrional.

W kwietniu 2021 roku Me And That Man poinformował, że John Porter powrócił do składu po trzech latach przerwy.

Me And That Man promuje obecnie swój drugi album studyjny, pt. "New Man, New Songs, Same Shit, Vol 1". Ukazał się on 27 marca 2020 roku nakładem Napalm Records. Produkcją, miksami i masteringiem zajął się Haldor Grunberg z "Satanic Audio". Miejsce Johna Portera zajął wówczas Jorgen Munkeby, lider norweskiego Shining. W sesji nagraniowej gościnnie udział wzięli Mat McNerney, Matt Heafy, Niklas Kvarforth, Corey Taylor, Alan Averill, Adalbjoern Tryggvason, Brent Hinds, Ihsahn, Sivert Hoyem, Dead Soul, Rob Caggiano, Jerome Reuter, Johanna Sadonis i Nicke Andersson.

W lipcu 2020 roku In Twilight's Embrace poinformował, że zakończył komponowanie materiału na swój następny album studyjny. Sesja nagraniowa planowana jest na rok 2021.

Dyskografię In Twilight's Embrace zamyka "Lawa", piąty longplay studyjny w dorobku grupy. Na potrzeby albumu zespół przygotował sześć kompozycji zainspirowanych dramatem "Dziady" Adama Mickiewicza oraz jego ekranizacją w reżyserii Tadeusza Konwickiego. Film powstał w 1989 roku i nosi tytuł "Lawa".

"Lawa" to pierwsze dokonanie In Twilight's Embrace z Jackiem Stróżyńskim na basie. Na co dzień muzyk udziela się w grupie Tarpan. Materiał zmiksował Marcin Rybicki, za mastering odpowiada Michał Kupicz.

Varmia przyjedzie ze swoim trzecim longplayem studyjnym, zatytułowanyn "bal Lada". Trafił on do sprzedaży 12 marca 2021 roku dzięki M-Theory Audio. Na potrzeby wydawnictwa muzycy przygotowali dziesięć utworów, które zarejestrowane zostały w XIX-wiecznym dworze na północy Polski. Jest to ostatnie dokonanie grupy z Kruszynem za perkusją - już po sesji nagraniowej jego miejsce zajął Michał Andrzejczyk z Deithwen.

The Stubs promować będzie EP-kę studyjną, zatytułowaną "Make the Stubs Dead Again". Premiera na nośniku fizycznym miała miejsce 1 kwietnia 2021 roku nakładem Instant Classic. Materiał zarejestrowany został w klubie "Pogłos", produkcją zajął się Olek Orłowski. Na EP-ce znalazły się cztery kompozycje, w tym cover "Poor Black Mattie" R.L. Burnside'a.

Muzycy Death Denied nadal promują swój drugi longplay studyjny, zatytułowany "A Prayer to the Carrion Kind". Materiał został zarejestrowany w "Heinrich House Studio" w Legionowie. Okładkę przygotowała Anna Szymborska. Album ukazał się 7 lutego 2018 roku.

Taraban promuje obecnie "How the East Was Lost", swój pierwszy longplay studyjny. Wcześniej muzycy zrealizowali dwie EP-ki, z których ostatnia, zatytułowana "Valkyrie Eleison", miała swoją premierę w 2016 roku.

Materiał na "How the East Was Lost" zarejestrowany został w kwietniu 2019 roku w "Monochrom Studio" pod okiem Haldora Grunberga, który zajął się również miksami i masteringiem. Premiera albumu miała miejsce 22 listopada 2019 roku.

Backhand Slap tworzy czwórka muzyków z Tczewa i Trójmiasta. Grupa ma na swoim koncie debiutancką EP-kę, pt. "Walk Your Way". Na jej zawartość składa się pięć autorskich kompozycji, które zarejestrowane zostały na przestrzeni od czerwca do sierpnia 2018 roku w gdańskim "Drive Recording Studio". W utworze "Stand with Us" gościnnie zaśpiewał Piotr z grupy Ratrace.

11.09 - Aleksandrów Łódzki, "Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji"
Start: 13:00
Bilety: 89 zł

Komentarze
Dodaj komentarz »