zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 26 września 2021

As Night Falls udostępnia zapis występu na "Castle Party"

27.07.2021 19:46  autor: Verghityax, źródło: profil As Night Falls na Facebooku

As Night Falls udostępnił pełny zapis swojego występu na tegorocznej edycji "Castle Party" w Bolkowie. Koncert odbył się 9 lipca na głównej scenie. Za realizację obrazu odpowiadają Mariusz Zawadzki i Kamil Ślęzak.

Występ na "Castle Party 2021" był pożegnalnym koncertem As Night Falls z Pawłem Dylewskim, gitarzystą i współzałożycielem grupy.

As Night Falls promuje obecnie swój drugi longplay studyjny, zatytułowany "Awareness". Wydawnictwo trafiło do sprzedaży 1 lipca 2021 roku. Na płycie znalazło się trzynaście kompozycji. Miksy i mastering wykonano w "Studio Młyn". Okładkę przygotował Jarosław Wasek, który współpracował już z formacją przy "Embrace the Journey".

Pierwszy longplay As Night Falls, pt. "Embrace the Journey", pochodzi z 2016 roku. Materiał zarejestrowany został z Pawłem Sirugą na basie - zastąpił on na tym stanowisku Łukasza Hatłasa w 2015 roku. Już po sesji nagraniowej z As Night Falls rozstał się perkusista Darek Markiewicz. Jego miejsce zajął Wojciech Muchowicz ze Spatial.

Zespół powstał w 2010 roku i zadebiutował EP-ką "My Secret Place".

Komentarze
Dodaj komentarz »