zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 18 września 2021

Lvcifyre wróci z albumem "The Broken Seal"

1.08.2021 12:56  autor: Verghityax, źródło: profil Lvcifyre na Facebooku

Lvcifyre zapowiedział premierę swojego trzeciego longplaya studyjnego, zatytułowanego "The Broken Seal". Wydawnictwo ukaże się 10 września 2021 roku za sprawą Dark Descent Records.

Na "The Broken Seal" znajdzie się dziewięć kompozycji, które zarejestrowane zostały w "SPVN Studio" w Mediolanie. Produkcją, miksami i masteringiem zajął się Stefano Santi. Okładkę przygotował Daniele Valeriani.

Lista utworów:

1. Gods Await Us
2. Tribe of Khem
3. Black Beneath the Sun
4. Headless Rite
5. The Broken Seal
6. The Wolf of the Great Dark
7. The First Archon
8. Blood of Az
9. Black Mass

Lvcifyre to międzynarodowa grupa powstała w 2007 roku w Londynie. Pierwotny skład utworzyli Alex na basie, S. Bonewhipper na perkusji i T. Slutsodomizer na gitarze. Rok później zespół znalazł wokalistę - został nim pochodzący z Polski T. Kaos. Jako kwartet Lvcifyre wypuścił EP-kę "Dying Light ov God". Wkrótce potem kapelę opuścili wszyscy jej założyciele, a T. Kaos zgromadził wokół siebie nowych muzyków: polskiego basistę Cvltvsa oraz portugalskiego bębniarza Menthora.

Oprócz EP-ki, pod szyldem Lvcifyre ukazały się dwa longplaye studyjne: "The Calling Depths" w 2011 roku i "Svn Eater" w roku 2014, a także EP-ka "Sacrament" w roku 2019.

Tagi: Lvcifyre
Komentarze
Dodaj komentarz »