zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 18 września 2021

"Live Ritual" grupy Lilla Veneda do obejrzenia

1.08.2021 16:08  autor: Krasnal Adamu, źródło: profil Lilla Veneda na Facebooku

Zespół Lilla Veneda opublikował koncertowy materiał zatytułowany "Live Ritual". Premiera albumu, tylko w formie cyfrowej, odbyła się 30 lipca 2021 roku.

Wrocławski zespół Lilla Veneda formował się od 2008 roku. Dwa lata później wydał własnym sumptem debiutancki minialbum "Black Aeon". W dorobku posiada też obecnie dwa studyjne długograje: "Diagnosis" z 2012 roku i "Lilla Veneda" z 2018 roku.

Materiał zamieszczony na "Live Ritual" nagrany został pod koniec 2020 roku we wrocławskim klubie "Liverpool", gdzie, na początku lipca 2021 roku, odbyła się też prapremiera koncertówki. W wykonanym secie znalazły się dwa utwory, które mają trafić na przygotowywany album studyjny: "Scratched Crown" i "Sleeping Knight's Sky". Za rejestrację muzyki odpowiadał Tomasz Kramarczyk, jej postprodukcją zajął się Przemysław Nowak. Obraz utrwaliła i obrobiła ekipa Pure Color Media. Nagranie wzbogacone zostało m.in. o ujęcia fabularne. Autorką okładki jest Anna Sobczak. Materiał opublikowany został tylko w formie cyfrowej. W promocji "Live Ritual" grupę wspiera wytwórnia Via Nocturna.

Lista utworów:

1. Divination
2. The Witch and the Dead
3. Scratched Crown
4. Serpents Bane
5. Stabat Lilla Dolorosa
6. Entropy Blaze
7. Martyranny
8. Sleeping Knight's Sky
9. Chmury

Tagi: Lilla Veneda
Komentarze
Dodaj komentarz »