zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 5 października 2022

Azarath i Infernal War na "Desecration Festival"

15.08.2021 13:02  autor: Verghityax, źródło: profil In Twilight's Embrace na Facebooku

Zespoły Azarath, Infernal War, In Twilight's Embrace i Sarmat wystąpią na "Desecration Festival". Wydarzenie odbędzie się 18 września 2021 roku w klubie "Progresja Music Zone" w Warszawie.

Azarath, Kraków 25.10.2019, fot. Verghityax
Azarath, Kraków 25.10.2019, fot. Verghityax

Azarath ogrywa "Saint Desecration", siódmy longplay studyjny w swojej karierze. Album ukazał się 27 listopada 2020 roku pod banderą Agonia Records. Na płycie znalazło się dziesięć kompozycji, które zespół zarejestrował w "Tall Pine Records" pod okiem Haldora Grunberga. Mastering wykonał Brad Boatright w "Audiosiege". Obraz na potrzeby okładki namalowała Marta Promińska. Limitowaną edycję wydania CD wieńczy dodatkowy utwór, zatytułowany "Pure Hate" - gościnnie zaśpiewał w nim Killer ze Stillborn.

W 2017 roku z zespołem rozstał się gitarzysta i wokalista Necrosodom. Od tego czasu zastępuje go Skullripper z Embrional.

Blackmetalowy Infernal War nadal ogrywa materiał z ostatniego wydawnictwa, pt. "Axiom". Jest to trzeci longplay studyjny w dorobku grupy. Jedenaście utworów, które znalazło się na płycie, zostało nagrane, zmiksowane i zmasterowane w studio "No Solace" pod okiem M. z Mgły i Kriegsmaschine. Premiera albumu odbyła się 17 kwietnia 2015 roku za sprawą Agonia Records.

W lipcu 2020 roku In Twilight's Embrace poinformował, że zakończył proces komponowania materiału na swój następny album studyjny.

Dyskografię In Twilight's Embrace zamyka "Lawa", piąty longplay studyjny w dorobku grupy. Na potrzeby albumu zespół przygotował sześć kompozycji zainspirowanych dramatem "Dziady" Adama Mickiewicza oraz jego ekranizacją w reżyserii Tadeusza Konwickiego. Film powstał w 1989 roku i nosi tytuł "Lawa". Jest to pierwsze dokonanie In Twilight's Embrace z Jackiem Stróżyńskim na basie. Na co dzień muzyk udziela się w grupie Tarpan. Materiał zmiksował Marcin Rybicki, za mastering odpowiada Michał Kupicz.

Sarmat gra mieszankę black i death metalu. Nazwę zespół zapożyczył od międzykontynentalnego pocisku balistycznego produkcji rosyjskiej, znanego jako "RS-28 Sarmat". Trio promuje obecnie swój debiutancki album studyjny, zatytułowany "RS - 28". Na płycie znalazło się osiem kompozycji, które trio zarejestrowało w warszawskim "Santa Studio" oraz bydgoskim "Invent Sound Studio". Premiera longplaya miała miejsce 19 marca 2021 roku.

18.09 - Warszawa, "Progresja Music Zone"
Start: 17:50
Bilety: 80 zł (przedsprzedaż) i 90 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »