zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 3 października 2022

Harmonogram "The Return of the Black Plague II"

15.08.2021 16:23  autor: Verghityax, źródło: Black Silesia Productions

Agencja Black Silesia Productions udostępniła harmonogram drugiej odsłony cyklu "The Return of the Black Plague". Wydarzenie odbędzie się 21 sierpnia 2021 roku w katowickiej "Fabryce Porcelany", wystąpią Schirenc Plays Pungent Stench, Sodomizer, Scumeater oraz Odium Humani Generis.

18:00: Odium Humani Generis
19:00: Scumeater
20:00: Sodomizer
21:00: Schirenc Plays Pungent Stench

Schirenc Plays Pungent Stench to projekt Martina Schirenca, znanego również jako Don Cochino. Zespół wykonuje na żywo repertuar nieistniejącego już Pungent Stench, którego Shirenc był gitarzystą i wokalistą. Formacja zaprzestała działalności w 2007 roku w wyniku nieporozumień pomiędzy muzykami. 13 kwietnia 2018 roku światło dzienne ujrzał album "Smut Kingdom", zawierający materiał zarejestrowany jeszcze przed rozpadem grupy. W sesji nagraniowej gościnnie udział wzięli wówczas Dr. Heathen Scum z The Mentors, Kam Lee z Massacre i Lars-Goran Petrov z Entombed A.D.

Sodomizer promować będzie swój piąty longplay studyjny, zatytułowany "Grim Tales of the Reaper". Jego premiera miała miejsce 31 października 2018 roku pod egidą Ketzer Records. Na płycie znalazł się nagrany na nowo materiał z debiutanckiego "Tales of the Reaper". Muzycy wzbogacili go o dwa dodatkowe utwory: "Eibon" i "The First Power".

Sodomizer powstał w 1999 roku w Rio de Janeiro. Od początku trzon grupy stanowią basista i wokalista Leatherface oraz gitarzysta Warlock. Od 2015 roku skład uzupełniają Papa Jupiter na perkusji oraz Max the Nekromancer i Paulo Estripador na gitarach.

Scumeater to grindcore'owa formacja z Poznania. 17 lipca 2021 roku kwartet wydał swój pierwszy longplay studyjny, zatytułowany "Sonic Slaughter". Na jego zawartość składa się trzynaście kompozycji, w tym cover "Ruptured in Purulence" Carcass.

Blackmetalowy Odium Humani Generis ogrywa obecnie swój pierwszy album studyjny, pt. "Przeddzień". Jego premiera miała miejsce 10 października 2020 roku za sprawą Cult of Parthenope. Na longplayu znalazło się dziesięć autorskich kompozycji, które zespół nagrał w "Control Room Studio". Odgłosy miasta zarejestrowano na stacji kolejowej Łódź Kaliska. Miksy i mastering wykonał Piotr Łuczyszyn.

21.08 - Katowice, "Fabryka Porcelany"
Start: 18:00
Bilety: 69 zł

Komentarze
Dodaj komentarz »