zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 3 grudnia 2021

The Ruins of Beverast i Grave Miasma w Poznaniu

18.09.2021 20:03  autor: Verghityax, źródło: Left Hand Sounds

Zespoły The Ruins of Beverast, Grave Miasma i Fuoco Fatuo zapowiedziały trasę koncertową, pod szyldem "Abyssal Grimoires 2022". Jedyny polski przystanek zaplanowano na 24 marca 2022 roku. Występ odbędzie się w klubie "U Bazyla" w Poznaniu.

Niemiecki The Ruins of Beverast promować będzie swój ostatni longplay studyjny, zatytułowany "The Thule Grimoires". Wydawnictwo trafiło do sprzedaży 5 lutego 2021 roku za sprawą Van Records. Na płycie znalazło się siedem kompozycji. Za produkcję i miksy odpowiada Michael Zech.

The Ruins of Beverast to jednoosobowy projekt wokalisty i multiinstrumentalisty Alexandra von Meilenwalda. Muzyk wydał pod tym szyldem pięć longplayów studyjnych, z których ostatni, zatytułowany "Exuvia", ukazał się 5 maja 2017 roku pod egidą Van Records. Na potrzeby tras koncertowych Alexander von Meilenwald podróżuje z pełnym zespołem. Od 2013 roku współtworzą go G.ST, Helvegr, Arioch i Thomas Tomsen.

Grave Miasma odwiedzi Polskę z materiałem ze swojego ostatniego longplaya studyjnego, zatytułowanego "Abyss of Wrathful Deities". Ukazał się on 14 maja 2021 roku za sprawą Sepulchral Voice Records i Dark Descent Records.

"Abyss of Wrathful Deities" to drugi longplay studyjny w dorobku zespołu. Materiał zarejestrowany został w sierpniu i wrześniu 2020 roku w "Orgone Studios", za produkcję odpowiada Jaime Gomez Arellano.

Włoska grupa Fuoco Fatuo wydała 2 kwietnia 2021 roku "Obsidian Katabasis", swój trzeci album studyjny. Materiał został zmiksowany przez Nikosa Giagkoudakisa w greckim "Unreal Studioz". Masteringiem zajął się Greg Chandler. Za okładkę odpowiada Abomination Hammer.

Fuoco Fatuo to działający od 2011 roku kwartet z włoskiego Varese, grający funeral doom metal z elementami death metalu. W 2016 roku perkusistę Fabrizia Moalliego zastąpił Davide Bacchetta. Resztę składu niezmiennie stanowią wokalista i gitarzysta Milo Angeloni, gitarzysta Giovanni Piazza i basista Andrea Collaro.

24.03.2022 - Poznań, "U Bazyla"
Start: 18:30
Bilety: 89 zł

Komentarze
Dodaj komentarz »