zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 4 grudnia 2021

Bring Me The Horizon wystąpi w Gliwicach

15.10.2021 09:22  autor: Verghityax, źródło: Knock Out Productions

Zespoły Bring Me The Horizon, A Day to Remember, Poorstacy i Lorna Shore zapowiedziały trasę, pod szyldem "Survival Horror European Tour". W jej ramach zaplanowano jeden koncert w Polsce, odbędzie się on 18 lutego 2022 roku w hali "Arena Gliwice" w Gliwicach.

Brytyjczycy z Bring Me The Horizon promować będą swój ostatni album, zatytułowany "Post Human: Survival Horror". Składający się z dziewięciu kompozycji materiał zarejestrowany został w "Caso do Syko", "MDDN Studios", "DDM Studios" i "Fonoprint Studios". W sesji nagraniowej gościnnie udział wzięli Amy Lee z Evanescence, Babymetal, Nova Twins i Yungblud. Album trafił do sprzedaży 30 października 2020 roku.

"Post Human: Survival Horror" ma być pierwszym z serii czterech wydawnictw, które ukażą się pod nazwą "Post Human". Projekt zainspirowany został grą "Doom Eternal" oraz globalną pandemią.

Amerykanie z A Day to Remember przyjadą ze swoim siódmym longplayem studyjnym, zatytułowanym "You're Welcome". Na płycie znalazło się czternaście kompozycji, które wyprodukowali, oprócz wokalisty Jeremy'ego McKinnona, Colin Brittain, Mike Green, Will Putney i Dan Book. Album ujrzał światło dzienne 5 marca 2021 roku, pod banderą Fueled by Ramen.

Poorstacy to artystyczny pseudonim Carlita Juniora Milforta, amerykańskiego muzyka, który w swojej twórczości łączy hip hop z punk rockiem. W jego dyskografii znajdują się dwie EP-ki i dwa longplaye studyjne. Ostatni z nich, pt. "Party at the Cemetery", ukazał się 8 października 2021 roku.

Amerykanie z Lorna Shore ogrywają obecnie EP-kę "...And I Return to Nothingness", która trafiła do sprzedaży 13 sierpnia 2021 roku. Gdy w 2018 roku z zespołem rozstał się jego wokalista i współzałożyciel Tom Barber, pozostali muzycy zaangażowali CJa McCreery'ego z Signs of the Swarm. W grudniu 2019 roku, na miesiąc przed premierą longplaya "Immortal", CJ McCreery został wyrzucony z kapeli. Na potrzeby zaplanowanej trasy za mikrofonem stanął Will Ramos, który później stał się pełnoprawnym członkiem grupy.

18.02.2022 - Gliwice, "Arena Gliwice"
Bilety: od 229 zł do 250 zł (płyta) i od 179 zł do 280 zł (miejsca siedzące)

Komentarze
Dodaj komentarz »