zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 6 grudnia 2021

Klip z tekstem do "Vengeance" Twelve Foot Ninja

22.10.2021 09:34  autor: Krasnal Adamu, źródło: kanał Twelve Foot Ninja na YouTube

Australijski Twelve Foot Ninja opublikował klip z tekstem do "Vengeance". W obrazie zaprezentowany został tak samo zatytułowany komiks. Album "Vengeance", z którego pochodzi utwór, ukazał się 15 października 2021 roku na płytach kompaktowych i winylowych, również razem z powieścią "The Wyvern and the Wolf". Na 7 marca 2022 roku zaplanowany został koncert grupy w warszawskiej "Hydrozagadce".

Alternatywnometalowy Twelve Foot Ninja powstał w 2008 roku w Melbourne. W dorobku ma trzy długograje, w tym "Silent Machine" z 2012 roku i wydany cztery lata później "Outlier".

Produkcją albumu "Vengeance" zajął się Stevic MacKay - gitarzysta grupy. Wśród gości znalazła się Tatiana Shmayluk z ukraińskiego zespołu Jinjer, która wsparła Twelve Foot Ninja wokalnie w utworze "Over and Out". Miksy wykonał Forrester Savell.

Lista utworów:

1. Start the Fire
2. Long Way Home
3. Vengeance
4. IDK
5. Shock to the System
6. Gone
7. Culture War
8. Dead End
9. Over and Out
10. Tangled

Razem z albumem "Vengeance" ukazała się, w zestawach oraz jako samodzielny produkt, powieść fantastyczna "The Wyvern and the Wolf". Debiutancka książka Nicholasa Snellinga oparta została na pomyśle Stevica MacKaya i Fiony Permezel.

Ponadto do sprzedaży trafił komiks zatytułowany "Vengeance". Jego autorem jest Stevic MacKay, ilustracje wykonał George Evangelista.

Gitarzysta szykuje też grę komputerową będącą rozwinięciem pomysłu z teledysku "Long Way Home". Udostępniona została już wersja demo.

Przypominamy, że w ramach zaplanowanej trasy koncertowej po Europie zespół zamierza wystąpić m.in. w Polsce.

7.03.2022 - Warszawa, "Hydrozagadka"
Bilety: 80 zł (przedsprzedaż) i 90 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »
re: Klip z tekstem do "Vengeance" Twelve Foot Ninja
mikicox (gość, IP: 94.246.170.*), 2021-10-22 12:20:24 | odpowiedz | zgłoś
Oby ten zespół rósł coraz bardziej, bo jest naprawdę wartościowy!