zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 3 października 2022

Klip do "Get Along" L.A. Guns

23.10.2021 17:39  autor: Krasnal Adamu, źródło: profil L.A. Guns na Facebooku

Opublikowano teledysk do "Get Along" amerykańskiego L.A. Guns. Reżyserią klipu zajął się Enzo Mazzeo. Utwór pochodzi z albumu "Checkered Past", który ukaże się 12 listopada 2021 roku na płytach kompaktowych i 10 grudnia na winylowych. Wydaniem zajmie się Frontiers Music srl.

Hardrockową grupę L.A. Guns założyli w 1983 roku w Los Angeles gitarzysta Tracii Guns i perkusista Rob Gardner. Wskutek wymiany członków między ich zespołem a formacją Hollywood Rose, na początku 1985 roku powstał Guns N' Roses. Tracii Guns bardzo szybko przywrócił jednak do życia swoją kapelę. Po przyjęciu wokalisty Phila Lewisa i perkusisty Steve'a Rileya grupa wydała w 1988 roku swój debiutancki album, zatytułowany po prostu "L.A. Guns".

Zespół przeszedł liczne zmiany personalne i parę rozłamów. Do ostatnich zbiorów premierowych nagrań studyjnych L.A. Guns z Philem Lewisem i Traciim Gunsem w składzie należą album "The Devil You Know" z marca i EP-ka ze świątecznymi coverami "Another Xmas in Hell" z grudnia 2019 roku. Ponadto 9 lipca 2021 roku ukazała się koncertówka "Cocked and Loaded Live".

Pierwszym opublikowanym owocem pracy nad kolejnym albumem studyjnym był wydany 6 maja 2020 roku singiel "Let You Down". Z powodu utrudnień wywołanych pandemią COVID-19, do utworu Tracii Guns zarejestrował swoje partie w Danii, Phil Lewis - w Las Vegas, a obowiązki perkusisty wypełnił Adam Hamilton, który zmiksował całość w Los Angeles.

Ostatecznie zawartość muzyczna albumu "Checkered Past" nagrana została pod koniec 2020 i na początku 2021 roku.

Lista utworów:

1. Cannonball
2. Bad Luck Charm
3. Living Right Now
4. Get Along
5. If It's Over Now
6. Better Than You
7. Knock Me Down
8. Dog
9. Let You Down
10. That Ain't Why
11. Physical Itch

Przed "Get Along" udostępniono utwory "Knock Me Down" i "Cannonball".

Tagi: L.A. Guns
Komentarze
Dodaj komentarz »