zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 4 grudnia 2021

Koncerty Pandemic Outbreak, Death Crusade i Putrid Evil

26.10.2021 16:23  autor: Verghityax, źródło: profil Pandemic Outbreak na Facebooku

Zespoły Pandemic Outbreak, Death Crusade i Putrid Evil zapowiedziały serię wspólnych koncertów. Odbędą się one 25 listopada 2021 w Gdańsku, 26 listopada w Szczecinie i 27 listopada w Koszalinie.

Pandemic Outbreak ogrywa obecnie swój pierwszy longplay studyjny, zatytułowany "Skulls Beneath the Cross". Składający się z jedenastu kompozycji materiał zarejestrowany został w "Studio 147". Za produkcję, miksy i mastering odpowiada Maciej Nejman. "Skulls Beneath the Cross" ukazał się 26 czerwca 2021 roku za sprawą Awakening Records.

Pandemic Outbreak reaktywował się w 2020 roku - do składu powrócili gitarzysta i wokalista Menzel oraz perkusista Rezus. Materiał na "Skulls Beneath the Cross" muzycy nagrali we dwójkę. Tymczasem do grupy dołączyli Paweł Snarski na gitarze rytmicznej i Kotwa na basie.

Death Crusade łączy w swojej twórczości punk z metalem. W 2017 roku zespół zadebiutował albumem "Rakieta /// Bomba". Na zawartość płyty złożyło się trzynaście kompozycji, w tym covery "Trash Breeds Trash" Doom i "Strategic Warheads" Terrorizer. Miksami i masteringiem zajął się Haldor Grunberg z "Satanic Audio".

W maju 2021 roku Death Crusade rozpoczął sesję nagraniową do swojego drugiego longplaya studyjnego.

Deathmetalowy Putrid Evil wydał 6 kwietnia 2021 roku EP-kę, pt. "Worm Infestation". Na potrzeby wydawnictwa formacja przygotowała cztery autorskie utwory oraz cover "Slaughter of the Innocent" Repulsion.

Putrid Evil powstał w 2013 roku jako projekt poboczny muzyków Poisoned. Dwa lata później światło dzienne ujrzała demówka, zatytułowana "Massgrave Overtortures".

25.11 - Gdańsk "Wydział Remontowy"
26.11 - Szczecin, "Krzywy Gryf"
27.11 - Koszalin, "Club 105"

Komentarze
Dodaj komentarz »