zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 7 grudnia 2021

Of Mice & Men na koncercie w Krakowie

25.11.2021 13:11  autor: Verghityax, źródło: WiniaryBookings

Of Mice & Men zapowiedział europejską trasę koncertową, promującą album "Echo". W jej ramach zespół zagra również w Polsce - jedyny występ w naszym kraju odbędzie się 7 czerwca 2022 roku w klubie "Hol" w Krakowie.

"Echo" to siódmy longplay studyjny w dorobku formacji. Na płycie znajdzie się dziesięć kompozycji, w tym cover "Helplessly Hoping" Crosby, Stills & Nash. Oprawę graficzną przygotował Derek Hess. Materiał ukaże się 3 grudnia 2021 roku za sprawą SharpTone Records.

Of Mice & Men powstał w 2009 roku z inicjatywy Austina Carlile'a, byłego wokalisty Attack Attack! oraz basisty Jaxina Halla. Skład uzupełnili Phil Manansala na gitarze prowadzącej, Jon Kintz na gitarze rytmicznej i Valentino Arteaga na perkusji. Jona Kintza wkrótce zastąpił Shayley Bourget i w 2010 roku Amerykanie wydali swój debiutancki album studyjny, zatytułowany po prostu "Of Mice & Men". Jeszcze w tym samym roku basista Jaxin Hall rozstał się z grupą. Drugi ze współzałożycieli - Austin Carlile - porzucił karierę muzyczną w roku 2016, uskarżając się na problemy zdrowotne.

Obecnie Of Mice & Men tworzą Phil Manansala na gitarze prowadzącej, Valentino Arteaga na perkusji, Alan Ashby na gitarze prowadzącej oraz Aaron Pauley na basie i wokalu.

7.06.2022 - Kraków, "Hol"
Start: 19:00
Bilety: 75 zł

Komentarze
Dodaj komentarz »