zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 23 stycznia 2022

"Beyond the Flesh" Nocturnal Graves do odsłuchu

5.12.2021 20:38  autor: Verghityax, źródło: Season of Mist

Australijska grupa Nocturnal Graves udostępniła "Beyond the Flesh", kolejny utwór z nadchodzącego albumu studyjnego, pt. "An Outlaw's Stand". Wydawnictwo ujrzy światło dzienne 7 stycznia 2022 roku za sprawą Season of Mist.

"An Outlaw's Stand" to czwarty longplay studyjny w dorobku zespołu. Na zawartość płyty złoży się osiem kompozycji, które muzycy zarejestrowali w "I-HQ Recordings". Produkcją, miksami i masteringiem zajął się Jarro Raphael, lider formacji.

Lista utworów:

1. Death to Pigs
2. Command for Conflict
3. Ruthless Fight
4. Across the Acheron
5. No Mercy for Weakness
6. Law of the Blade
7. Beyond the Flesh
8. An Outlaw's Stand

Nocturnal Graves powstał w 2004 roku w Melbourne. Pierwotnie grupę tworzyli Nuclear Exterminator na gitarze i wokalu, Regan Destruktor na basie i Sadistic Reaper na perkusji. W pierwszym roku swojej działalności trio zadebiutowało demówką "Profanation of Innocence", po której szybko ukazała się kolejna: "Deathstorm". Gdy po jakimś czasie Sadistic Reaper rozstał się kapelą, pozostali muzycy postanowili kontynuować jako duet, wpierw wydając w 2006 roku EP-kę "Necromancer", a następnie - w roku 2007 - swój pierwszy longplay, pt. "Satan's Cross". Trzy lata później formacja uległa rozwiązaniu.

W 2012 roku Nuclear Exterminator reaktywował Nocturnal Graves w zupełnie nowym składzie.

Komentarze
Dodaj komentarz »