zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 25 stycznia 2022

Fossilization wyda split z Ritual Necromancy

12.01.2022 20:07  autor: Verghityax, źródło: profil Fossilization na Facebooku

Brazylijczycy z Fossilization zapowiedzieli premierę splitu z Amerykanami z Ritual Necromancy. Wydawnictwo ukaże się 25 lutego 2022 roku, pod egidą Everlasting Spew Records i dostępne będzie w formacie cyfrowym, na CD i kasecie magnetofonowej.

Z myślą o splicie Fossilization przygotował dwie kompozycje, które powstały w "Hell's Pass Studio", pod okiem Marcosa Ceruttiego. Miksami i masteringiem zajął się Otso Ukkonen. Ritual Necromancy dostarczył jeden utwór, nagrany w "Haywire Studios" i "Caravan Studios". Mastering wykonał Dan Lowndes.

Lista utworów:

1. Ritual Necromancy - Enter the Depths
2. Fossilization - Exalted in the Altar of Insignificance
3. Fossilization - With Blood and Feathers

Fossilization to brazylijska formacja, grająca mieszankę death i doom metalu. Powołali ją do życia wokalista, gitarzysta i basista V oraz perkusista P, obaj udzielający się w Jupiterian. W 2021 duet zadebiutował EP-ką "He Whose Name Was Long Forgotten".

Ritual Necromancy pochodzi z Portland w stanie Oregon i od 2008 roku wykonuje death metal. Grupie od początku przewodzą wokalista i basista JF oraz perkusista KS. Obecnie skład uzupełniają gitarzyści JR i JQ. Formacja ma na swoim koncie EP-kę i dwa longplaye studyjne.

Komentarze
Dodaj komentarz »