zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 28 czerwca 2022

Nick Mason's Saucerful of Secrets w Łodzi

17.05.2022 16:48  autor: Verghityax, źródło: Kubica Entertainment

Nick Mason's Saucerful of Secrets - zespół Nicka Masona, perkusisty Pink Floyd - powróci do Polski w ramach europejskiej trasy koncertowej. Jedyny występ w naszym kraju odbędzie się 28 maja 2022 roku w klubie "Wytwórnia" w Łodzi.

Nick Mason's Saucerful of Secrets powstał w 2018 roku. W skład grupy, oprócz Nicka Masona, wchodzą Lee Harris na gitarze, Guy Pratt na basie i wokalu, Gary Kemp na gitarze i wokalu oraz Dom Beken na klawiszach. Guy Pratt współpracował już z Pink Floyd przy okazji tras koncertowych "A Momentary Lapse of Reason Tour" i "The Division Bell Tour", wziął również udział w sesji nagraniowej do albumów "The Division Bell" i "The Endless River".

Projekt Nicka Masona ma charakter wyłącznie koncertowy - muzycy wykonują na żywo wczesny materiał Pink Floyd, z czasów, kiedy formacja grała psychodelicznego, eksperymentalnego rocka.

Nick Mason założył Pink Floyd w 1965 roku razem z Sydem Barrettem, Rogerem Watersem i Richardem Wrightem. Jest on jedynym członkiem zespołu, który uczestniczył w każdym etapie jego działalności, wystąpił również na wszystkich albumach grupy.

28.05 - Łódź, "Wytwórnia"
Start: 18:30
Bilety: 249 zł (płyta)

Komentarze
Dodaj komentarz »