zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 25 czerwca 2022

Implore zamiast 1914 w trasie z Konvent

20.05.2022 16:46  autor: Verghityax, źródło: Knock Out Productions

Zespół 1914 zmuszony był wycofać się z europejskiej trasy koncertowej u boku Konvent, Livlos i (0). Miejsce ukraińskiej formacji zajęli Niemcy z Implore. Jedyny występ w Polsce odbędzie się 22 maja 2022 roku w klubie "Hydrozagadka" w Warszawie.

Implore nadal ogrywa swój trzeci longplay studyjny, zatytułowany "Alienated Despair". Składający się z jedenastu kompozycji materiał zarejestrowany został w "Deer in the Headlights Studio", na przełomie maja i czerwca 2019 roku. W utworze "Never Again" gościnnie wystąpił Tomas Lindberg z At The Gates. Masteringiem zajął się Brad Boatright.

"Alienated Despair" to pierwsze dokonanie Implore z Carolem Liebem na basie. Dołączył on do grupy w 2019 roku.

Duńska formacja Konvent przyjedzie ze swoim drugim longplayem studyjnym, pt. "Call Down the Sun". Ukazał się on 11 marca 2022 roku, pod egidą Napalm Records. Na "Call Down the Sun" znalazło się dziewięć kompozycji, które zespół zarejestrował w "Ballade Studios". Produkcją i miksami zajął się Lasse Ballade, mastering wykonał Brad Boatright z "Audiosiege Studio". Okładkę przygotował Mads Berg.

Konvent powstał w 2015 roku w Kopenhadze. W skład formacji weszły Rikke Emilie List na wokalu, Sara Helena Norregaard na gitarze, Heidi Withington Brink na basie i Mette Marie List na perkusji. Dwa lata później nastąpiła zmiana na stanowisku perkusistki - do grupy dołączyła Julie Simonsen. Pierwszy longplay studyjny Konvent, zatytułowany "Puritan Masochism", trafił do sprzedaży 24 stycznia 2020 roku, za sprawą Napalm Records.

Livlos pochodzi z duńskiego Aarhus i gra melodyjny death metal. Kwintet ma na swoim koncie debiutancką EP-kę, zatytułowaną po prostu "Livlos" oraz dwa longplaye: "Into Beyond" i "And Then There Were None". Ten ostatni ukazał się 22 października 2021 roku własnym sumptem zespołu.

Progresywny (0) ogrywa obecnie swój pierwszy longplay studyjny, pt. "SkamHan". Ujrzał on światło dzienne 24 kwietnia 2000 roku.

22.05 - Warszawa, "Hydrozagadka"
Start: 19:30
Bilety: 79 zł (przedsprzedaż) i 90 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »