zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 6 grudnia 2022

Animowany wideoklip do "Radiance" The Dead Daisies

2.06.2022 19:47  autor: Krasnal Adamu, źródło: profil The Dead Daisies na Facebooku

Zaprezentowano animowany wideoklip do "Radiance" - pierwszego, opublikowanego 27 maja 2022 roku singla promującego nowy album The Dead Daisies. Szczegóły zapowiadanego długograja nie zostały jeszcze ujawnione. Przypominamy, że zespół zagra 9 lipca 2022 roku w "Hype Parku" w Krakowie.

Twórcą, liderem i jedynym członkiem wszystkich dotychczasowych składów hardrockowego The Dead Daisies jest australijski gitarzysta David Lowy. Swój debiutancki album formacja wydała w 2013 roku. Ostatni - "Holy Ground" - miał premierę 22 stycznia 2021 roku, a wkrótce potem rozstanie z grupą ogłosił perkusista Deen Castronovo. Jego miejsce zajął najpierw Tommy Clufetos, a następnie powracający do zespołu Brian Tichy. Skład uzupełniają obecnie gitarzysta Doug Aldrich oraz wokalista i basista Glenn Hughes.

Sesja nagraniowa kolejnego albumu zespołu odbyła się w marcu i kwietniu 2022 roku w Los Angeles i Nowym Jorku. Produkcją materiału zajął się Ben Grosse.

W Polsce The Dead Daisies pierwotnie miał wystąpić 13 lutego 2022 roku w warszawskiej "Progresji", supportowany przez Mike'a Trampa. Impreza została odwołana. W związku ze zmianą nie tylko miejsca i terminu, ale też organizatora wydarzenia, bilety na warszawski koncert nie zachowują ważności na krakowski.

9.07 - Kraków, "Hype Park"
Bilety: od 130 zł (przedsprzedaż)

Komentarze
Dodaj komentarz »

Zobacz także

Dodaj wieść

Wiesz o czymś ciekawym ze świata rocka i metalu? Chcesz pisać wieści dla rockmetal.pl? Kliknij:
Dodaj wieść »
Co byś zrobił z dużymi, 40-letnimi, sprawnymi kolumnami głośnikowymi znalezionymi w swoim domu?