zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 29 czerwca 2022

Mortiferum i Cerebral Rot na dwóch koncertach w Polsce

23.06.2022 13:34  autor: Verghityax, źródło: WiniaryBookings

Formacje Mortiferum i Cerebral Rot zapowiedziały europejską trasę koncertową, w ramach której odwiedzą również Polskę. W naszym kraju zaplanowano dwa występy, odbędą się one 19 września 2022 roku w klubie "Pod Minogą" w Poznaniu i 20 września w warszawskiej "Hydrozagadce".

Mortiferum promować będzie swój drugi longplay studyjny, zatytułowany "Preserved in Torment". Składający się z sześciu kompozycji materiał zarejestrowany został w "Soundhouse Studio" w Seattle. Za miksy odpowiada Andrew Oswald, masteringiem zajął się Dan Lowndes. Projekt okładki przygotował Chase Slaker. "Preserved in Torment" trafił do sprzedaży 5 listopada 2021 roku, pod banderą Profound Lore Records.

Mortiferum to amerykańska grupa, łącząca w swojej twórczości death metal z doom metalem. W 2019 roku kwartet wydał swój pierwszy longplay studyjny, pt. "Disgorged from Psychotic Depths".

Cerebral Rot przyjedzie ze swoim drugim longplayem studyjnym, pt. "Excretion of Mortality". Wydawnictwo trafiło do sprzedaży 25 czerwca 2021 roku, za sprawą 20 Buck Spin. Na płycie znalazło się siedem kompozycji, które zespół zarejestrował w "Soundhouse Studio" w Seattle. Za produkcję i miksy odpowiada Detto, mastering wykonał Dan Lowndes z "Resonance Sound Studio". Okładkę przygotowała Karina Monzon, która współpracowała już z zespołem przy "Odious Descent into Decay" i "Spewing Purulence".

Cerebral Rot powstał w 2016 roku. Obecnie grupę tworzą Zach Nehl na basie, Drew O'Bryant na perkusji, Ian Schwab na gitarze i wokalu oraz Clyle Lindstrom na drugiej gitarze. Debiutancka demówka, pt. "Cessation of Life", ujrzała światło dzienne w 2018 roku.

19.09 - Poznań, "Pod Minogą"
Start: 18:30
Bilety: 65 zł

20.09 - Warszawa, "Hydrozagadka"
Start: 18:30
Bilety: 65 zł

Komentarze
Dodaj komentarz »