zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 29 marca 2023

Massacre na koncercie w Poznaniu

23.06.2022 20:49  autor: Verghityax, źródło: WiniaryBookings

Deathmetalowa formacja Massacre zapowiedziała europejską trasę koncertową, w ramach której odwiedzi również Polskę. W naszym kraju zaplanowano jeden występ, odbędzie się on 8 września 2022 roku w klubie "U Bazyla" w Poznaniu. Koncerty na trasie otwierać będzie włoski Necrosy.

Massacre promować będzie EP-kę studyjną, zatytułowaną "Mythos". Ukaże się ona 1 lipca 2022 roku, pod banderą Nuclear Blast. Na "Mythos" znajdą się cztery kompozycje, które zespół zarejestrował pod okiem Dana Swano. Za miksy odpowiada Jonny Pettersson. W "Behind the Serpent's Curse" gościnnie wystąpił Anders Odden z Cadaver.

Massacre tworzą obecnie Kam Lee na wokalu, Mike Borders na basie oraz czterej Europejczycy: Jonny Pettersson, Rogga Johansson i Scott Fairfax na gitarach i Brynjar Helgeton na perkusji.

Necrosy ma na swoim koncie demówkę oraz longplay "Perdition". Ten ostatni ujrzał światło dzienne w 2015 roku. W 2021 roku z zespołu odejść musiał wieloletni wokalista Nico Rocca, powołując się na problemy zdrowotne. W czerwcu 2022 roku Włosi ogłosili, że miejsce za mikrofonem zajął Luis Maggio z Bloodtruth.

8.09 - Poznań, "U Bazyla"
Start: 19:00
Bilety: 99 zł

Tagi: Massacre, Necrosy
Komentarze
Dodaj komentarz »