zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 8 sierpnia 2022

Suffocation potwierdził drugi koncert w Polsce

1.07.2022 09:13  autor: Verghityax, źródło: Left Hand Sounds, Knock Out Productions

Amerykanie z Suffocation potwierdzili drugi polski koncert w ramach trasy po Europie. Odbędzie się on 27 lipca 2022 roku w "Rude Boy Club" w Bielsku-Białej. Dzień później zespół wystąpi w klubie "Akademia" we Wrocławiu.

Muzycy Suffocation promują obecnie swój ósmy longplay studyjny, pt. "...of the Dark Light". Płyta trafiła do sprzedaży 9 czerwca 2017 roku pod egidą Nuclear Blast. Jest to pierwsze dokonanie grupy z gitarzystą Charliem Errigo i perkusistą Erikiem Morotti. Obaj dołączyli do formacji w 2016 roku. Do produkcji "...of the Dark Light" zaangażowany został ponownie Joe Cincotta, a miksami i masteringiem zajął się Zeuss.

W 2012 roku Frank Mullen zrezygnował z czynnego koncertowania, choć okazyjnie nadal występował z zespołem, a także pełnił rolę wokalisty na albumach studyjnych. Na potrzeby większości tras zastępowali go Bill Robinson, John Gallagher, Ricky Myers i Kevin Muller. Ostatecznie Frank Mullen rozstał się z Suffocation w 2018 roku. Rok później Ricky Myers został pełnoprawnym członkiem grupy.

27.07 - Bielsko-Biała, "Rude Boy Club"
Bilety: 90 zł (przedsprzedaż) i 100 zł (w dniu koncertu)

28.07 - Wrocław, "Akademia"
Bilety: 79 zł (I pula), 89 zł (II pula) i 100 zł (w dniu koncertu)

Tagi: Suffocation
Komentarze
Dodaj komentarz »